SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Forum Innovation 2017 pod hasłem „Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu”

Tegoroczne Forum INNOVATION odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia  pod hasłem „Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu”.

Article

Podczas Forum prelegenci odniosą się do tego jak wyjść ze strefy komfortu i realizować swoje cele i marzenia. Co nas czeka w przyszłości napędzanej każdego dnia nowymi wydarzeniami, urządzeniami, zabawkami,  przekazami medialnymi, oraz w przyszłości zarządzanej przez booty. Innowacje wprowadzane w marketingu, które zmieniają  sposób komunikacji produktów i marek, konwergencja mediów wynikająca z cyfrowej rewolucji i przenikania się różnych sektorów rynku,  gry i grywalizacja różnych aspektów życia są źródłem i jednocześnie efektem naszego rozwoju i wychodzenia ze strefy komfortu.

Na Forum wystąpią osoby, które kreując nowe projekty stale pracują poza strefą komfortu. Droga do sukcesu wiedzie przez trudne doświadczenia i często wymaga ogromnej odwagi do eksperymentowania, poszukiwania, oraz przełamywania barier korporacyjnych, zwyczajowych, czy osobistych. Osiąganie sukcesu wymaga  otwartości na zmiany, które w dzisiejszym świecie zdają się być nieustanne. Jak to się przekłada na biznes? Gdzie kryją się innowacje niewidoczne dla zwykłego człowieka?  Dokąd zaprowadzi nas technologia? O zmianach w świecie mediów i przenikających się rzeczywistościach, a także o tym, gdzie w tym wszystkim jest człowiek będą mówić przedstawiciele biznesu na FORUM INNOWACJI 2017.


PROGRAM FORUM INNOVIATION 2017 PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

Dzień I

I. Gala rozdania nagród Innovation 2017
II. Gra: NU BEATS


Drugi dzień forum to również okazja do poznania najlepszych prac zgłoszonych do konkursu INNOVATION 2017. Ich twórcy opowiedzą nam o procesie tworzenia, problemach jakie napotykali podczas realizacji oraz wynikach jakie osiągnęli.

W specjalnej strefie TOP 20 Startapów będzie można poznać  zespoły, które zakwalifikowały się do programu mentoringowego w ramach projektu Innovation 2017. Są to młode firmy związane z szeroko pojętą komunikacją. Wśród nich są takie, które oferują między innymi narzędzia optymalizacyjne, booty, platformy, systemy analizy danych, a także aplikacje.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FORUM ZNAJDUJE SIĘ NA: http://innovation.sar.org.pl/program/

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

Sponsorzy: AMS, NIELSEN, P&G, WP

Partnerzy: Havas Media Group, Saatchi & Saatchi,  IKEA, Lewiatan, Next Gazeta.pl, THINKTHANK, ZFPR

Patroni medialni: ADMONKEY, F5, GoMobi, Newseria, Wirtualne Media

Więcej o  projekcie INNOVATION 2017 na: www.innovation.sar.org.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Forum Innovation 2017 pod hasłem „Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl