SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Franciszek Bazyli Georgiew rezygnuje z funkcji prezesa zarządu Tigers

Franciszek Bazyli Georgiew ustępuje z zarządu założonej przez siebie agencji marketingu internetowego Tigers.

Franciszek Bazyli Georgiew, fot. materiały prasowe Article

W środę 11 maja Franciszek Georgiew zostanie CEO Grupy Tigers, a nowa osoba prezesem zarządu i nowym wspólnikiem Tigers. Jej nazwisko ma zostać ujawnione w środę.

- W tę środę ustępuję z zarządu Tigers i oddaję firmę w ręce zaufanej osoby - poinformował w mediach społecznościowych Franciszek Bazyli Georgiew.

W kolejnych miesiącach ustępujący CEO zamierza założyć spółkę-matkę dla całego holdingu Tigers i nią kierować, przygotować firmę do ekspansji zagranicznej (rynki azjatyckie) i wspierać ją w kolejnych etapach rozwoju. Będzie również rozwijać marki Automation House i Huqiao, których jest inwestorem.

"Od pierwszego dnia swojej działalności zawsze starałem się dzielić zdobytymi lekcjami w podcastach, artykułach i wywiadach. Przede mną zupełnie nowe wyzwania, które wciąż będę opisywać we wpisach na LinkedIn oraz na moich Instagram Stories. Dziś jednak zaczynam jeszcze raz od zera, z otwartą głową i gotowy na nowe wyzwania" - opisuje Franciszek Bazyli Georgiew.

Jak mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Gieorgiew, na decyzję wpłynęła konieczność skupienia swojej uwagi na jednej roli.

- Tą rolą jest bycie prezesem zarządu powstającego holdingu firm, w których jestem większościowym udziałowcem: Tigers, Huqiao, Automation House i Tigers Devs. Firmy mocno oparte na trendach przyszłości, zbudowane na bliźniaczo podobnym modelu operacyjnym - komentuje odchodzący CEO Tigers.

Franciszek Gieorgiew pozostaję właścicielem 95 proc. udziałów w agencji, nie będzie pełnić w niej żadnej oficjalnej funkcji. Będzie wpierał Tigers jako doradca.

Agencja digital marketingu Tigers działa pod obecną nazwą od początku tego roku. Firma przeszła rebranding, obejmujący m.in. zamianę nazwy z Social Tigers, nową stronę internetową i identyfikację wizualną.

- 95% agencji i firm w branży medialnej wygląda i komunikuje się tak samo, świadcząc bliźniaczo podobne usługi. Równolegle na zebraniach zarządów tychże firm padają te same hasła: "potrzebujemy więcej leadów", "klienci nie chcą kupować - musimy obniżyć cenę", "spróbujmy jeszcze zoptymalizować koszty". Niestety, mało kto dostrzega związek między tym, jak firmy się komunikują, a tym, jak radzą sobie z biznesowymi wyzwaniami. W Tigers komunikacja jest niemniej ważna niż obsługa klienta czy sprzedaż i stanowi integralną cześć produktu - opisywał wtedy firmę Franciszek Bazyli Georgiew.

Zobacz: Tigers kupuje 60 proc. udziałów w Automation House

Agencja Tigers istnieje od 2015 roku i obsługuje takie marki jak: Motorola, Salad Story, I’m Inter Motors, Empik, Eduweb.

Dołącz do dyskusji: Franciszek Bazyli Georgiew rezygnuje z funkcji prezesa zarządu Tigers

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl