SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fundacja Polsat rozpoczęła kampanię „1% podatku” (wideo)

Wysatrtowała kampania Fundacji Polsat i Telewizji Polsat zachęcająca do przekazywania 1 proc. podatku na działania fundacji.

Article

W tegorocznym spocie, którego myślą przewodnią jest „Sami nie damy rady", dzieci - podopieczni Fundacji Polsat próbują odpowiedzieć na podstawowe pytania: co to jest choroba, dlaczego rodzice płaczą, dlaczego są smutni? Mówią o swoich pragnieniach i wreszcie pytają czy lubisz pomagać?

Kampania składa się z 4 spotów i została zaplanowana do 30 kwietnia 2019 roku.

W tym roku, zgodnie z nowym prawem fiskus wypełni za podatnika zeznanie roczne, ale pozostawia mu prawo do korekty dokumentu z własnej inicjatywy. Z wypełnionym przez Krajową Administrację Skarbową zeznaniem każdy będzie mógł się zapoznać na Portalu Podatkowym od 15 lutego. E-PIT wyliczy kwotę 1 proc. podatku na podstawie aktualnych danych i automatycznie wskaże organizację, która w ubiegłym roku otrzymała 1 proc.. Można to zmienić i wpisać: Fundacja Polsat (KRS 0000 135 921).

Do dziś z 1 proc. Fundacja Polsat otrzymała 19 542 215,65 złotych. Cała kwota została przekazana na pomoc chorym dzieciom. Za uzyskane fundusze Fundacja zakupiła leki, sfinansowała rehabilitację zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla dzieci z całej Polski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fundacja Polsat rozpoczęła kampanię „1% podatku” (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pikuś
nie 1 a 20 procent dochodu KAŻDEJ PARAFII RZYMSKO-KATOLICKIEJ na NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECI
4 5
odpowiedź
User
fred
1 % podatku z reklam emitowanych przez polsat na ich fundację.
1 0
odpowiedź