SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gala” na 60-lecie TVP, na okładce Krystyna Loska i Grażyna Torbicka

W piątek 14 września br. ukazało się specjalne wydanie dwutygodnika „Gala” (G+J Polska) poświęcone jubileuszowi 60-lecia Telewizji Polskiej. Na okładce znalazły się Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

Liczące 68 stron wydanie stworzone zostało przy współpracy redakcji dwutygodnika i Telewizji Polskiej. W numerze przeczytać można wywiady z prezesem TVP Juliuszem Braunem oraz Krystyną Loską i Grażyną Torbicką. Uzupełnia je sesja zdjęciowa. W wydaniu czytelnicy znajdą też m.in. teksty o kultowych programach i serialach TVP, o Teatrze Telewizji i nowościach jesiennej ramówki kanałów TVP. Na końcu znajduje się felieton autorstwa Piotra Kraśko.

Specjalny numer „Gali” ukazał się w cenie 7,99 zł. Pozostanie w sprzedaży do 14 listopada br. Towarzyszy mu wsparcie promocyjne na antenach TVP, w magazynach G+J Polska i w „Zwierciadle” oraz w serwisach internetowych wydawcy.

>>> I półrocze 2012: „Gala” o 65 proc. do góry

Dołącz do dyskusji: „Gala” na 60-lecie TVP, na okładce Krystyna Loska i Grażyna Torbicka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl