SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe osoby w Gameset

Do zespołu agencji gaming marketingu z grupy LTTM Gameset dołączyli Jacek Pyszczek, Agnieszka Skuza, Dominika Mrowińska,  Karolina Makuch, Krystian Szczepaniak, Cezary Sokół oraz Rafał Muskała.

Article

Zespół sprzedaży wzmocnił Jacek Pyszczek jako sales manager oraz Agnieszka Skuza jako junior sales manager.

Agnieszka Skuza i Jacek Pyszczek

Agnieszka Skuza wcześniej pracowała w branży game dev oraz jako manager w organizacjach esportowych, między innymi Illuminar Gaming i k1ck. Jacek Pyszczek poprzednio pracował w Ten Square Games na stanowisku senior partnership specialist gdzie zajmował się działaniami z influencerami na całym świecie przy grach mobilnych. Specjaliści zajmują się pozyskiwaniem nowych klientów i sprzedażą usług agencji pod kierownictwem Piotra Bombola, chief strategy officera Gameset.

Kompetencje zespołu agencyjnego wzmocniły Dominika Mrowińska jako senior project manager, Karolina Makuch w roli project managera oraz Krystian Szczepaniak jako junior project manager. Wszyscy troje zajmować się będą kompleksową obsługą klientów agencji.

Od lewej: Dominika Mrowińska, Karolina Makuch, Krystian Szczepaniak

Dominika Mrowińska wcześniej koordynowała projekty marketingowe i PR w agencjach Monday, TalentMedia i Uszka w Barszczu. Karolina Makuch przed dołączeniem do Gameset pracowała w Next Film jako koordynatorka digital marketingu, a wcześniej także w indaHash jako head of partnerships and communications. Krystian Szczepaniak do agencji przeszedł z domu mediowego Initiative, gdzie zajmował się planowaniem i zakupem mediów. Nowi specjaliści działu Agency raportują do Anny Rezner.

Do kierowanego przez Piotra Śliwińskiego zespołu managerów twórców dołączyli Cezary Sokół oraz Rafał Muskała (junior talent manager). Muskała wcześniej zdobywał doświadczenie m.in. jako community manager Let’s Play Częstochowa. W Gamesecie zajmuje się zajmuję koordynacją współprac i rozwojem kanałów Twórców technologicznych.

Od lewej: Cezary Sokół oraz Rafał Muskała

Cezary Sokół przed dołączeniem do Gamesetu pracował jako manager w branży muzycznej, a obecnie współpracuje z twórcami zrzeszonymi w sieci partnerskiej, m.in. Kaluchem, Sheo i Gilathissem oraz zajmuje się realizacją świadczeń dla klientów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe osoby w Gameset

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciek
Brawa dla zespołu! Dominika, Karolina - powodzenia!!!
3 0
odpowiedź