SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Gazeta Krakowska' z kolekcją map

28 stycznia br., do 'Gazety Krakowskiej' zostanie dołączona pierwsza mapa z kolekcji 'Stacje Narciarskie Małopolski'.

Jest to pierwsza część kolekcji trzech map, które będą dołączane bezpłatnie do kolejnych sobotnich wydań Gazety Krakowskiej. Kolekcja jest realizowana w ramach Plebiscytu „Najlepsza Stacja Narciarska w Małopolsce”, organizowanego już od trzech lat przez „Gazetę Krakowską”. Mapy stanowią prezentację tych stacji narciarskich, na które w Plebiscycie głosowali czytelnicy Gazety.

– Nasi czytelnicy przyjęli Plebiscyt bardzo przychylnie. Co roku dostajemy coraz więcej kuponów z oddanymi głosami na ulubione małopolskie stoki – Andrzej Wojdyło, Dyrektor ds. Promocji i Sprzedaży „Gazety Krakowskiej” – dlatego w tym roku w ramach Plebiscytu postanowiliśmy podarować czytelnikom mapy, na których zaznaczyliśmy bazę noclegową oraz miejsca, które warto odwiedzić podczas górskich wycieczek – drewniane kościółki, zamki, czy szlak gotycki.

Daty wydań Gazety Krakowskiej z kolekcją to: 28.01, 4.02 i 11.02. Kolekcji towarzyszy reklama na stokach narciarskich, w lokalnych stacjach radiowych i autopromocja w Gazecie. Patronat nad Plebiscytem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

„Gazeta Krakowska” to dziennik regionalny ukazujący się w całej Małopolsce – lider wśród dzienników ogólnopolskich i lokalnych w regionie. Wydawcą Gazety  Krakowskiej jest Grupa Wydawnicza Polskapresse.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Gazeta Krakowska' z kolekcją map

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl