SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Gazeta Olsztyńska' rozstrzygnęła konkurs 'Menedżer Warmii i Mazur 2005'

Kandydatów do tytułu, na podstawie ankiet wypełnianych przez przedsiębiorców, wybierało jury w którego skład wchodzili naukowcy-wykładowcy olsztyńskich szkół wyższych.

Do nagrody nominowali 10 firm. Tytuł „Menedżera Warmii i Mazur” zdobył Jan Szynaka, właściciel firmy „Szynaka-Meble” z Lubawy, produkującej meble dla firm z całej Europy, m.in. Ikei.

- Moja recepta na sukces to inwestowanie w ludzi. Wtedy odwdzięczą się lojalnością i dobrą, solidną pracą. U mnie w firmie każdy dokładnie zna swoje obowiązki. W tym tkwi nasza siła – powiedział Jan Szynaka.

— Bycie kierownikiem w dzisiejszych czasach jest znacznie trudniejsze niż kilkanaście lat temu — stwierdził podczas uroczystości prof. Eugeniusz Niedzielski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, przewodniczący jury. — Obecni menedżerowie działają w warunkach konkurencji globalnej, a nie, jak niegdyś, lokalnej. Biorąc pod uwagę te wszystkie trudności i to, że tak wielu przedsiębiorców radzi sobie całkiem nieźle, mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia, kogo nagrodzić. Każdy, kto odnosi sukcesy w firmie, zasługuje na wyróżnienie, bo to naprawdę ciężka praca.

Uroczysta gala wręczenia wyróżnień,  już drugi raz, odbyła się w Salach Kopernikowskich olsztyńskiego zamku i była kolejnym elementem obchodów 120-lecia wydania pierwszego numeru „Gazety Olsztyńskiej”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Gazeta Olsztyńska' rozstrzygnęła konkurs 'Menedżer Warmii i Mazur 2005'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl