SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Świercz i Dubiel w zespole zarządzającym Gazeta.pl, Kucharski dyrektorem Sport.pl

Z początkiem października Damian Świercz jako dyrektor ds. produktu i wzrostu oraz Paweł Dubiel jako dyrektor ds. innowacji adtech & programmatic dołączyli do zespołu zarządzającego Gazeta.pl (Agora). Członkini zespołu Małgorzata Blada została dyrektorką operacyjną. Maciej Kucharski objął stanowisko dyrektora serwisu Sport.pl.

Damian Świercz i Paweł Dubiel (fot. materiały prasowe)Article

Zespół zarządzający Gazeta.pl wyznacza kierunki rozwoju serwisu. Zmiana jego struktury ma na celu wsparcie istotnych obszarów biznesowych portalu takich, jak rozwój produktu, adtech oraz rozwój partnerstw. Powiększenie grona kierownictwa Gazeta.pl to również wynik przekazania części zadań operacyjnych przez Agnieszkę Siuzdak zespołowi zarządzającemu portalu w związku z jej nowymi obowiązkami w zarządzie Agory.

„Gazeta.pl to portal na nowe czasy, który nie tylko angażuje użytkowników, ale też łączy działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu z bogatą ofertą reklamową i kluczowymi dla klientów rozwiązaniami marketingowymi. Nacisk na innowacyjność coraz bardziej przenosimy także na kolejne, ważne obszary biznesowe. Nowa struktura to odzwierciedlenie tej naturalnej ewolucji w naszej organizacji” – tłumaczy cytowana w komunikacie Agnieszka Siuzdak, dyrektor pionu Gazeta.pl i członkini zarządu Agory.  

Damian Świercz jako dyrektor ds. produktu i wzrostu będzie odpowiadać m.in. za rozwój oferty i obszaru biznesowego aplikacji oraz strony głównej Gazeta.pl, a także za dystrybucję ruchu i strategię wzrostową portalu.

Paweł Dubiel w nowej roli dyrektora ds. innowacji adtech & programmatic zajmie się strategią optymalizacji powierzchni reklamowych oraz strategią programatyczną, rozwojem biznesu opartego na danych i zgodnością z regulacjami dotyczącymi prywatności, a także innowacjami związanymi z tymi obszarami.

Dodatkowe obowiązki w zespole kierującym Gazeta.pl otrzyma także Małgorzata Blada, dotychczas dyrektor finansowa portalu, która od października pełni funkcję dyrektor operacyjnej. W nowej roli będzie odpowiedzialna jak dotychczas za finanse Gazeta.pl, a ponadto także za technologię, kulturę organizacyjną oraz wybrane procesy strategiczne.

W skład zespołu zarządzającego Gazeta.pl wchodzą również Bartosz Wysocki, dyrektor handlowy portalu oraz Marcin Gadziński, dyrektor ds. nowych przedsięwzięć.

Rozbudowa zespołu zarządzającego to nie koniec zmian w Gazeta.pl. Z początkiem miesiąca dyrektorem serwisu Sport.pl został Maciej Kucharski, który w swojej roli skupi się na realizowaniu procesów prowadzących do rozwoju wizerunkowego, redakcyjnego i zasięgowego obszaru Sport.pl.

Czytaj też: Gazeta.pl prezentuje jesienną ramówkę wideo

Jak wynika z badania Mediapanel, w sierpniu portal Gazeta.pl odwiedziło 12,43 mln osób, co dało mu 43 proc. zasięgu.

Dołącz do dyskusji: Świercz i Dubiel w zespole zarządzającym Gazeta.pl, Kucharski dyrektorem Sport.pl

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
p
GRUBE zmiany.
odpowiedź
User
Mal
Kciuki trzymam za ekipę. Dobry, mocny zespół.
odpowiedź
User
zbuj
wiadomo co robi maciekn teraz?
odpowiedź