SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RASP przed Wirtualną Polską, o2 wyprzedziło Gazeta.pl (Gemius/PBI z września)

We wrześniu br. strony i aplikacje internetowe Ringier Axel Springer Polska inaczej niż miesiąc wcześniej miały więcej użytkowników niż Grupa Wirtualna Polska. OLX.pl wyprzedził pod tym względem Interię, a o2.pl wyszło przed Gazeta.pl i Fakt.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Google i OLX dominują w mobile'u

Na smartfonach i tabletach serwisy i aplikacje Grupy Google miały 24,05 mln użytkowników, 5,4 mld odsłon oraz 9 minut i 32 sekundy średniego czasu korzystania w ciągu doby.

Grupa YouTube przy 21,21 mln odwiedzających zanotowała 173,53 mln odsłon oraz 46 sekund przeciętnego dobowego czasu korzystania, natomiast w serwisach i aplikacjach Grupy OLX 14,51 mln internautów wykonało 3,64 mld odsłon oraz spędziło w ciągu doby średnio 25 minut i 52 sekundy,

Na Google.com w mobile’u 21,09 mln polskich internautów wykonało 5,08 mld osłon oraz spędziło w ciągu doby średnio 19 minut i 32 sekundy, a na Facebooku 15,04 mln użytkowników wygenerowało 1,75 mld odsłon oraz korzystało w ciągu doby przeciętnie przez 20 minut i 30 sekund.

Na WP.pl średni dobowy czas korzystania wyniósł 18 minut i 33 sekundy, a na OLX.pl - 18 minut i 11 sekund.

Allegro przed OLX wśród aplikacji mobilnych

Spośród aplikacji mobilnych w ogólnych wynikach badania Gemius/PBI są prezentowane dane tylko tych objętych w badaniu audytem, czyli głównie należących do polskich wydawców.

Z miesiąca na miesiąc liczba użytkowników aplikacji Allegro zwiększyła się z 4,98 do 5,04 mln, a OLX.pl - z 3,96 do 4 mln.

Aplikacja Playera zanotowała wzrost z 567,4 do 940,6 tys. użytkowników, a aplikacja WP Poczta - spadek z 652,8 do 571,3 tys.

Liczebność próby: N=252574. Grupa objęta badaniem 7-75 lat. Do badania wykorzystano dane o strukturze internautów pochodzące z badania NetTrack Kantar MillwardBrown z III kwartału 2019r. i badania Maluchy z 2018 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RASP przed Wirtualną Polską, o2 wyprzedziło Gazeta.pl (Gemius/PBI z września)

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pawel
Odkąd od kiedy za teksty FAKT trzeba płacić zaglądam tam bardzo rzadko.
odpowiedź
User
pix.el
"Internet" w Agorze skończył się w styczniu 2012 roku :(
odpowiedź
User
KL
nie daj sie ss.zz.pp.ii.ee.gg.oo.ww.aa.cc gg.ee.mm.ii.uu.ss.oo.ww.ii

na w m wiele n.i.e.w.y.g.o.d.n.y.c.h slow jest zabronione. stosuj do przegladania do da te k bl ok er re kl am a.d g.u.a.r.d, kto ry zn aj dz ie sz na c.h ro me go og le co.m / we b st or e i ap ps ap pl e co.m (na te le fo nie, mu si sz wc ho dz ic z fi re fo ks, ki wi, y an de ks i sa fa ri br ow se r) wy la cz w a.d.g.u.a.r.d, w se kc ji tr yb uk ry ty, op cj e id en ty fi ka cj i pr ze gl ad ar ki a bedziesz nierozpoznawalny

c.h ro me go og le co.m / we b st or e, do da te k do pr ze gl ad ar ki um at ri ks i wy la cz w n im ws zy st ki e zb ed ne el em en ty po rt al i a ob ci az e nie pro ce so ra i r am mo c no sie zm ni ej sz y.

wy la cz se le kt yw ni e sa mo st ar tu ja ce wi de o do da tk ie m - di sa bl e ht ml 5 au to pl a y.

nie po tr af i sz na po rt al ac h n.e.u.t.r.a.l.i.z.o.w.aa.cc monitow o w.y.l.a.c.z.e.n.i.e b.l.o.c.o.w.a.n.i.a re kl am ?
w ej dz na dd.oo.bb.rr.ee.pp.rr.oo.gg.rr.aa.mm.yy.ppll
po ko mp le ks ow e po ra dy jak się go po zb yć. wp i sz w wy sz uk iw ar ce do me nę, pl us mo j nn.ii.cc.kk a tr af i sz

mm.yy-mm.oo.bb.ii.ll.ee.ppll
po rt al dla pr ep ai do wc ow. ra nk in gi op er at or ow ofe rt na ka rte, pa ki et ow i.n.t.e.r.n.e.t.o.w.y.c.h

d.e.r.i.c.k
odpowiedź