SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gino Rossi powołało spółkę w Australii

Spółka obuwnicza Gino Rossi powołała w Australii spółkę z kapitałem 1000 AUD (czyli ok. 2,3 tys. zł). Gino Rossi Pty Ltd. ma zająć się sprzedażą detaliczną i hurtową towarów marki "gino rossi".

"Kapitał zakładowy Gino Rossi Pty Ltd. dzieli się na 100 udziałów o wartości nominalnej 10 AUD każdy, o łącznej wysokości 1.000 AUD. W całości został wniesiony w gotówce. Spółka Gino Rossi SA objęła 100% udziałów w nowo powołanej spółce" - podano w komunikacie.

Gino Rossi podawało wcześniej, że planuje w najbliższym czasie także ekspansję na rynki wschodnie. Utworzona w połowie stycznia spółka Gino Rossi Russia sp. z o.o., zajmie się prowadzeniem salonów obuwia GINO ROSSI w Rosji. Pierwszy salon zarządzany przez spółkę otwarty zostanie w połowie marca w Sankt Petersburgu.

Założenia prognozy obejmują otwarcie 26 salonów firmowych w Polsce (10 salonów GINO ROSSI, 8 salonów firmowych VANITA i 8 salonów SIMPLE.

Gino Rossi chce też otworzyć 12 salonów za granicą (10 salonów GINO ROSSI i 2 salony SIMPLE).

Obecnie Gino Rossi posiada 86 sklepów w Polsce oraz 20 za granicą. Włączona do grupy kapitałowej spółka Simple wniosła kolejne 28 sklepów firmowych oraz 6 punktów w salonach Royal Collection.

Gino Rossi prognozuje wzrost skonsolidowanego zysku netto do 12,5 mln zł w 2007 roku z 6,5 mln zł w ub. roku przy wzroście przychodów do 170,0 mln zł z 117,4 mln zł w 2006 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gino Rossi powołało spółkę w Australii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl