SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Glow by Lifetube nową agencją obsługującą influencerów beauty i lifestyle

Sieć partnerska Lifetube uruchomiła Glow nową agencję influencer marketingu skierowaną do branży beauty i lifestyle. Kieruje nią Małgorzata Dumin, business unit director Glow by Lifetube.

Article

Glow by LifeTube będzie kompleksowo realizować kampanie reklamowe z udziałem influencerów zajmujących się tematyką beauty i  lifestyle - od strategii, przez kreację po egzekucję. Ponadto będzie zajmować się managementem influencerów z wymienionych segmentów.

Nowy unit będzie miał własny dział sprzedaży, którym kieruje Martyna Adamus, head of sales.

Nowością jest dział eventów - zajmie się przygotowaniem wydarzeń dla marek przy zaangażowaniu twórców Glow by Lifetube w roli prowadzących, trenerów (np. w czasie warsztatów, szkoleń).

Dział contentu z kolei skupi się na tworzeniu własnych treści wideo, głównie na kanały tworzone dla marek. W tym dziale specjaliści Lifetube'a będą ściśle współpracować z ekspertami z TalentMedia (sieć ta przejęła w tym roku znaczną część udziałów właściciela Lifetube'a, spółki LT Group).

Małgorzata Dumin na czele Glow by Lifetube

Na czele nowego unitu stoi Małgorzata Dumin, która od września 2016 roku kierowała działem beauty w Lifetube.

- W Glow by LifeTube zrzeszamy obecnie 40 kanałów na YouTube, pozyskanie nowych na pewno będzie wyzwaniem - niektórzy z twórców są w innych sieciach lub działają na własną rękę, a my mocno stawiamy na jakość wideo i treści, starannie wybieramy kanały i nie współpracujemy ze wszystkimi. Po kilku latach wiemy, czego pożądają widzowie i klienci. Dalej oczywiście rozbudowujemy portfolio twórców, ale chcemy się skupić na uruchomieniu nowych działów - contentu i eventów - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl o planach rozwoju agencji Małgorzata Dumin, kierująca Glow by Lifetube.

Glow by Lifetube funkcjonuje jako marka w strukturze Lifetube'a, nie jest osobną firmą. Zespół tworzy siedem osób - wszystkie dotychczas pracowały w dziale beauty Lifetube'a. Do końca roku zatrudnienie ma wzrosnąć do 10-12 osób.

Obecnie w Glow by Lifetube skupia ponad 40 kanałów, które mają blisko 8 mln subskrypcji. Agencja reprezentuje m.in. Olę Żuraw, Adriannę Grotkowską, AlexMandostyle, Pannę Joannę czy Love And Great Shoes.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Glow by Lifetube nową agencją obsługującą influencerów beauty i lifestyle

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin Kucwa
Świetna decyzja, powodzenia!
odpowiedź