SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gra.pl - nowy serwis Mediów Regionalnych

Media Regionalne uruchomiły serwis o grach i nowych technologiach, który dostępny jest pod adresem www.gra.pl. Kierowany jest on do średniozaawansowanych użytkowników.

Gra.pl - nowy serwis Mediów Regionalnych

Gracze w serwisie mogą znaleźć zapowiedzi premier, recenzje, a także bieżące informacje o sprzęcie do gier - ich testy i charakterystyki techniczne. Dodatkowo każdy użytkownik portalu może w nim prowadzić bloga na tematy związane z grami i nowymi technologiami, pisać recenzje oraz uczestniczyć w konkursach.

Project managerem gra.pl, który odpowiadał za wdrożenie projektu, jest Wojciech Kozak, szef serwisu MM Trójmiasto, a redaktorem centralnym serwisu został Radomir Wiśniewski, na co dzień redaktor “Dziennika Wschodniego”. Projekt graficzny wraz z nim przygotował Tomasz Piekut-Jóźwicki, szef designerów “Dziennika Wschodniego”. Pracami developerskimi kierował Bartłomiej Czesak z zespołu developerów.

Gra.pl stanęła na platformie GAIA, którą wyprodukował wewnętrzny dział developmentu Mediów Regionalnych. Serwis jest zintegrowany z portalami regionalnymi.

Akcja promująca serwis, która obejmie głównie własne witryny spółki, przewidziana jest na maj i czerwiec.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gra.pl - nowy serwis Mediów Regionalnych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fd
Żenada oparta na bełkocie blogerów darmowych. DNO
8 8
odpowiedź