SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grape Group - nowa agencja na rynku

Grape Group to nazwa nowej agencji public relations mającej swoją siedzibę w Londynie.

Grupa powstała z myślą o potencjale wschodnioeuropejskiej społeczności na wyspach brytyjskich.

 „Naszym celem jest opracowanie takich rozwiązań, które polepszą sytuację Klienta na rynku. Wszystko to przy wykorzystaniu najnowszych technik, wysokim standardzie etycznym oraz z uwzględnieniem różnic kulturowych” – mówi Robert Drążkiewicz, twórca firmy.

Zespół
Mózgiem całej inicjatywy jest Polak, Robert Drążkiewicz, który stworzył wraz z Witoldem Gadowskim (obecnym dyrektorem TVP Krakow) i Zbigniewem Ziobro (aktualny minister sprawiedliwości) pierwszy w Polsce Think Tank – stowarzyszenie Katon. Iulia Calota (Rumunia) pracowała w Bukareszcie dla jednej z największych agencji PR na świecie. Podobnie absolwentka paryskiej Sorbony, Diane Gaillard (Francja), która doświadczenie zdobywała jako dziennikarka w USA i Francji aby następnie związać się z branżą public relationss i pracować dla FD w ich paryskim a następnie londyńskim oddziale. Judit Andrassy jest dziennikarką pochodzącą z Węgier a Marie Kato ze swoimi japońskimi korzeniami wnosi do zespołu precyzje o wiśniowym zapachu. Wszystkie wzmiankowane wyżej osoby dysponują teoretyczną wiedzą w zakresie public relations oraz komunikacji marketingowej nabytą na najlepszych uczelniach Europy (University of London Arts, Warwick University, Sorbona, Uniwersytet Jagielloński) - podano w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grape Group - nowa agencja na rynku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl