SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Greyotters obsługuje Fixly w zakresie SEO

Serwis Fixly (Grupa OLX) nawiązuje współpracę z agencją performance marketingową greyotters w zakresie obsługi SEO.

 

Do zadań agencji należy wsparcie klienta w opracowaniu strategii i jej późniejszej egzekucji, głównie w obszarach analiz i rozwoju treści oraz link buildingu.

- Fixly jest jednym z największych portali w swojej kategorii, w bardzo konkurencyjnej branży. Mamy przyjemność wspierać projektowo firmę już od kwietnia 2022 roku. Cieszymy się, że na bazie tych doświadczeń Fixly zdecydowało się rozszerzyć z nami współpracę - mówi Mateusz Wrzos, współzałożyciel agencji greyotters.

- Greyotters to solidny partner biznesowy, który bardzo dobrze rozumie nasze cele, wspierając je swoimi działaniami. Na bazie osiąganych dotychczasowo przez agencję wyników, podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy w dużo szerszym zakresie działań SEO - mówi Zuzanna Łuszczewska, Business Growth Manager w grupie OLX.

Fixly to serwis i aplikacja mobilna, który łączy osoby zlecające usługę z odpowiednimi wykonawcami, należący do Grupy OLX.

Dołącz do dyskusji: Greyotters obsługuje Fixly w zakresie SEO

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl