SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grünengold sponsorem Kolportera Korona Kielce

Browar Belgia podpisał umowę z kieleckim klubem.

30 sierpnia 2005 roku podpisano w Kielcach umowę sponsorską pomiędzy  Browarem Belgia i Kolporterem Korona Kielce. Tym samym marka Grünengold została oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego. Kontrakt przewiduje m.in. finansowe premie dla klubu za osiągnięcia sportowe.

Umowa będzie obowiązywać przez rok. W zamian za zaangażowanie sponsorskie Browar Belgia otrzymał prawo do wykorzystania wizerunku pierwszej drużyny wraz z informacją o tytule sponsora oficjalnego w materiałach promocyjnych i reklamowych piwa Grünengold. Firma może umieszczać materiały promocyjne Grünengolda na obiektach sportowych podczas meczów pierwszo i czwartoligowych rozgrywanych w Kielcach. Kolporter Korona Kielce zobowiązał się do informowania o oficjalnym sponsorze w spotach radiowych w Radiu Kielce oraz spotach emitowanych na stadionie przed i w przerwie meczów. Informacja o sponsorze zostanie także opublikowana w sportowych dodatkach gazet regionalnych. Logo Grünengold zostanie umieszczone na biletach, programach i plakatach meczowych, w dodatku od dziennika Echo Dnia - "Echo Kolportera Korony", w klubowym folderze oraz na strojach sportowych drugiej drużyny Kolportera Korona Kielce. 

Browar Belgia uzyskuje także prawo do promocji marki podczas imprez organizowanych przez klub.

Wysokość kontraktu to tajemnica handlowa. Jego ostateczna kwota zależeć będzie od wyników klubu osiągniętych w rozgrywkach pierwszoligowych. Dodatkowe premie finansowe przewidziane są za czołowe miejsca w pierwszej lidze na koniec sezonu 2005-2006. Browar Belgia zobowiązał się także do wypłacenia dodatkowej premii, jeśli wyniki sprzedaży piwa Grünengold okażą się lepsze od planowanych.

Umowa sponsorska pomiędzy Browarem Belgia i Kolporterem Korona Kielce to część planu marketingowego kieleckiego browaru związanego z umacnianiem pozycji nabytej wiosną marki Grünengold. Firma chce, aby Grünengold stał się piwną wizytówką regionu świętokrzyskiego. - Kolporter Korona gwarantuje nam dotarcie do tysięcy fanów w naszym regionie - mówi Aleksander Chmielewski, dyrektor generalny Browaru Belgia. - Jestem pewien, że umowa przyniesie korzyści obu stronom. Życzymy klubowi dużo sukcesów w rozgrywkach.

Browar Belgia po raz pierwszy łączy własną markę ze sportem.

- Cieszymy się, że pełna przejrzystość sportowych i organizacyjnych działań oraz walory marketingowe naszego klubu zostały docenione przez tak dynamicznego i perspektywicznego partnera - mówi Wiesław Tkaczuk, prezes Kolportera Korony. -  Mamy nadzieję, że podpisana dziś z Browarem Belgia umowa zainicjuje satysfakcjonującą obie strony współpracę, a zarazem będzie dobrym początkiem pozyskiwania kolejnych sponsorów, którzy będą realizować swoją strategie promocyjną wykorzystując szerokie możliwości oferowane przez Kolportera Koronę.  

Pierwszy raz logo Grünengold pojawi się na stadionie 10 września podczas meczu z Wisłą Płock.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grünengold sponsorem Kolportera Korona Kielce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl