SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa ADV planuje akwizycje i otwarcie biura sprzedaży w USA

Grupa ADV, która w 2011 r. zrealizowała trzy akwizycje oraz fuzję domów mediowych Codemedia i Mediasense, planuje kolejne przejęcia w 2012 r., wynika z komunikatu spółki.

Grupa ADV planuje akwizycje i otwarcie biura sprzedaży w USA

"Rok 2011 to okres dużej aktywności biznesowej Grupy ADV, a podjęte przez nią działania znalazły odzwierciedlenie w wynikach finansowych. Przychody po trzech kwartałach 2011 wzrosły o 77% rok do roku, a zysk o 92%. W 2012 roku Grupa zakłada dalsze zwiększanie rentowności, budowanie synergii między spółkami portfelowymi, akwizycje i rozwój organiczny. W planach jest także uruchomienie biura sprzedaży w USA i wejście z produktami do Appstore'a. Będziemy nadal wyznaczać trendy i wskazywać, jak przekuć nowinki technologiczne w sukces sprzedażowy" - powiedział prezes Konrad Pankiewicz.

W 2011 roku Grupa ADV zrealizowała trzy akwizycje oraz fuzję domów mediowych Codemedia i Mediasense. W I połowie roku spółka przejęła 50% udziałów w Studiu Animacji Xantus.

W grudniu 2011 roku spółka Iweii, należąca do grupy,  rozpoczęła ofertę prywatną i planuje debiut akcji na rynku NewConnect w II kwartale 2012 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa ADV planuje akwizycje i otwarcie biura sprzedaży w USA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl