SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Atlas: Paweł Kisiel nowym prezesem, Piotr Grzelak członkiem zarządu

Nowym prezesem Grupy Atlas został z początkiem listopada br. Paweł Kisiel, dotychczasowy wiceprezes spółki. Do zarządu firmy wszedł też Piotr Grzelak.

Paweł KisielArticle

Paweł Kisiel poprzednio był wiceprezesem Grupy Atlas ds. sprzedaży i marketingu. W firmie pracuje od 12 lat. Jako prezes zarządu wchodzącej w skład grupy spółki Sped Partner zajmującej się krajowymi i międzynarodowymi usługami spedycyjnymi, był odpowiedzialny za jej restrukturyzację. Następnie, jako wiceprezes zarządu należących do Grupy spółek Izohan i Izolmat, aktywnie uczestniczył w procesach ich reorganizacji i łączenia oraz akwizycji marki Nexler. W czerwcu 2014 roku został powołany na stanowisko członka zarządu Grupy Atlas ds. marketingu i sprzedaży.

Kisiel jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz prestiżowego programu MBA Oxford Brookes University. Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty restrukturyzacyjne i konsolidacyjne m.in. w Servisco, DHL, Trans Universal Poland S.A oraz CJ International Sp. z o.o.

Do zarządu spółki powołano też Piotra Grzelaka (na zdjęciu powyżej), który do firmy Atlas dołączył jeszcze jako student Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Studia na tym wydziale ukończył w roku 2007, a w 2008 roku odbył także podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej.

W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej w Atlasie pracował m.in. w Laboratorium Badawczo- Rozwojowym. Kolejne etapy jego rozwoju zawodowego związane były z działaniami marketingowymi i sprzedażowymi. Od roku 2013, jako członek zarządu, kierował włączonym do Grupy Atlas przedsiębiorstwem Fox. Po całkowitym przejęciu tej spółki przez Atlas w roku 2016, odpowiadał za segment produktów dekoracyjnych pod marką Fox.

Oprócz Pawła Kiśla i Piotra Grzelaka, w zarządzie Atlasa zasiadają jeszcze: Konrad Marchlewski odpowiedzialny za finanse, Jacek Michalak odpowiedzialny za rozwój oraz Tomasz Skalski jako członek zarządu ds. operacyjnych.

Poprzednio prezesem Grupy Atlas był Henryk Siodmok.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa Atlas: Paweł Kisiel nowym prezesem, Piotr Grzelak członkiem zarządu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl