SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa naTemat w nowej siedzibie zaczęła pracę w trybie hybrydowym

Grupa naTemat, wydawca serwisów naTemat.pl, INNPoland.pl, Mamadu.pl, dadhero.pl i ASZdziennik.pl, przeniosła się do nowej siedziby. Równocześnie wprowadziła hybrydowy model pracy.

Nowa siedziba Grupy naTemat mieści się w zabytkowej Fabryce Koronek przy ulicy Burakowskiej. Wydawca zajmuje tam całe ostatnie piętro.

Grupa naTemat podkreśla, że jej nowa siedziba zapewnia więcej przestrzeni dla dziennikarzy, ma też więcej salek konferencyjnych i większe studio nagraniowe z reżyserką.

- To decyzja trochę wbrew trendowi, bo w przeciągu roku firmy często zmieniały biura na mniejsze, a my w ostatnim czasie urośliśmy do tego stopnia, że potrzebowaliśmy nowej, większej przestrzeni. A że plany mamy jeszcze większe, decyzja o zmianie była oczywista - tłumaczy Michał Mańkowski, redaktor naczelny, dyrektor operacyjny i członek zarządu Grupy naTemat.

- naTemat nigdy nie zamykało się w gigantycznych szklanych biurowcach, za każdym razem szukaliśmy miejsca z duszą, które pasuje do naszego charakteru i takie udało się znaleźć. Okolica zachwyca, zwłaszcza wiosną i latem, dzięki czemu część spotkań możemy robić na leżakach na trawie przed redakcją - dodaje.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Na początku br. w Grupie naTemat pracowało ok. 80 osób, o ok. 20 więcej niż rok wcześniej. Od lipca częściowo wróciła do biura i pracuje w modelu hybrydowym.

- Sytuacja jest zależna od poszczególnych działów i specyfiki pracy, każdy menadżer może zdecydować samodzielnie. Niektóre działy mają zdalne piątki lub poniedziałki, inne tylko w przypadku niektórych zmian np. porannych, a jeszcze inne dzielą się w inny sposób. Co do zasady jednak przez większość tygodnia większość redakcji jest na miejscu - opisuje Michał Mańkowski.

- W trakcie pandemii zrekrutowaliśmy jednak sporo osób zdalnych z całej Polski i one kontynuują pracę w tym trybie - dodaje.

W ub.r. trzy spółki zarządzające serwisami Grupy naTemat zanotowały łącznie wzrost przychodów o 24,7 proc. do 12,19 mln zł, a ich zysk netto zwiększył się z 1,43 do 2,15 mln zł. Zdecydowanie największa z nich firma Glob360 nie wypłaci dywidendy, jej udziałowcy Tomasz Lis i Robert Jędrzejczyk 1,65 mln zł zysku netto przeznaczyli na kapitał zapasowy.

Dołącz do dyskusji: Grupa naTemat w nowej siedzibie zaczęła pracę w trybie hybrydowym

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kringe
A na jakich umowach jest te 80 osób?
odpowiedź
User
Krzysztof Suwart
Śmieciowych.
odpowiedź