SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa SMT: Sebastian Łękawa i Szymon Pura w zarządzie za Kamilę Karpińską

Sebastian Łękawa i Szymon Pura zostali członkami zarządu Grupy SMT (do niedawna działającej pod nazwą Grupa ADV). Poprzednio pracowali w należącej do niej spółce SMT Software. Jednocześnie z zarządu Grupy SMT odeszła Kamila Karpińska.

Article

Sebastian Łękawa (na zdjęciu z lewej) i Szymon Pura (na zdjęciu z prawej) w zarządzie Grupy SMT zajęli stanowisko wiceprezesów. Taką samą funkcję objął Adam Kuszyk (na zdjęciu u dołu), dyrektor finansowy i dotychczasowy członek zarządu firmy. Z zarządu odeszła natomiast Kamila Karpińska, która pod 14 latach kończy pracę w spółce (ostatnio pełniła w niej funkcję dyrektor finansowej).

Sebastian Łękawa jest prezesem i współzałożycielem SMT Software, w której odpowiada za strategię rozwoju, sprzedaż oraz działalność na rynkach międzynarodowych. Przedtem pracował w pionach IT Pyton Software i Lukas Banku.

Szymon Pura, członek zarządu i współzałożyciel SMT Software, wcześniej był związany z firmami doradczymi Andersen Business Consulting i Deloitte Business Consulting. Pracował w nich dla dużych klientów m.in. z branży telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej, realizując projekty z pogranicza doradztwa biznesowego i projektowania oraz wdrażania aplikacji biznesowych.

Adam Kuszyk jest dyrektorem finansowym Grupy SMT od 2011 roku. Wcześniej pełnił taką samą funkcję w firmach Rolmex, Gen-Bud i CR Media. Ponadto pracował jako menedżer w spółce doradztwa finansowego BDO Numerica, jako dyrektor audytu wewnętrznego i kontroler biznesowy w Agorze oraz na różnych stanowiskach w Deloitte.

- Obecnie nowy zarząd pracuje nad szczegółami strategii rynkowej spółki zakładającej dalszą koncentrację na tworzeniu własnych produktów technologicznych z obszaru wsparcia sprzedaży, optymalizacji kosztów oraz procesów biznesowych. Jej fundamentem będzie zespołowe działanie w ramach zintegrowanej grupy kapitałowej - zapowiada Konrad Pankiewicz, prezes Grupy SMT.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa SMT: Sebastian Łękawa i Szymon Pura w zarządzie za Kamilę Karpińską

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl