SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa SMT uruchomiła firmę windykacyjną Attorn

Grupa SMT (dawniej Grupa ADV) utworzyła spółkę Attorn, która oferuje system do zarządzania należnościami skierowany do małych i średnich firm.

Grupa SMT uruchomiła firmę windykacyjną Attorn

System oferowany przez Attorn, noszący taką samą nazwę jak ta spółka, pozwala na sprawne zarządzanie procesem zarządzania należnościami, począwszy od weryfikacji i oceny ryzyka kontrahenta, poprzez bieżący monitoring jego sytuacji i przyśpieszanie procesu spływu gotówki, po dochodzenie należności z wykorzystaniem rejestru dłużników, windykacji i postępowania sądowego w sytuacji ostatecznej.

Grupa SMT uzasadnia, że ta usługa jest odpowiedzią na to, że firmy małej i średniej wielkości są coraz bardziej zainteresowane samodzielnym organizowaniem wszystkich swoich procesów biznesowych. - Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia producenta oprogramowania (SMT Software) oraz specjalistów z branży zarządzania należnościami liczymy na rynkowy sukces - deklaruje Szymon Pura, wiceprezes Grupy SMT.

Attorn to kolejna spółka Grupy SMT oferująca usługi wspierające procesy biznesowe i rentowność klientów. W portfelu Grupy jest m.in. SATIS (system służący do lokalizacji pojazdów i optymalizacji kosztów w procesach transportowych) i iAlbatros (platforma zmniejszająca koszty delegacji dla klientów biznesowych). - Strategicznie interesują nas produkty informatyczne sprzedawane w modelu abonamentowym (software as a service), ponieważ ich sprzedaż jest znacznie tańsza i szybsza w porównaniu z tradycyjną formułą - opisuje Szymon Pura.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa SMT uruchomiła firmę windykacyjną Attorn

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl