SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

2,28 mln widzów koncertu „Gwiazdy dla Zbyszka” w TVN

Pokazany we wtorek w TVN koncert „Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki” oglądało średnio 2,28 mln widzów. Stacja w czasie nadawania widowiska była liderem rynku telewizyjnego. - Oczywiście chętnie podejmiemy rozmowy w sprawie naszego udziału w kolejnych odsłonach tej imprezy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Article

We wtorek, 12 czerwca 2018 roku TVN pokazał koncert „Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki”, którego celem było uczczenie pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Jest to również inauguracja pierwszej edycji organizowanego przez Fundację im. Z. Wodeckiego i Miasto Kraków wydarzenia „Wodecki Twist Festiwal”.

Średnia widownia widowiska wyniosła 2,28 mln osób. Przełożyło się to na 16,95 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 15,84 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

TVN w czasie emisji „Gwiazdy dla Zbyszka”, czyli między godz. 20.15 a 22.10 miał 16,61 proc. udziału. Dało to stacji pozycję lidera oglądalności w rynku. Drugie miejsce w tym paśmie wśród czterech głównych stacji zajął Polsat, trzecie - TVP1, a czwarte - TVP2. Z kolei wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 TVN z udziałem na poziomie 15,62 proc. zajął miejsce drugie za Polsatem.

>>> TYSIĄCE OGŁOSZEŃ O PRACĘ - PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. O tej porze roku, kiedy w naszej ramówce dominują powtórki a dodatkowo jeszcze dzień jest zdominowany przez wydarzenie piłkarskie, blisko 16 proc. udziału w komercyjnej widowni to jest naprawdę dobry wynik - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Telewizja TVN jest zainteresowana kolejnymi koncertami upamiętniającymi Zbigniewa Wodeckiego. - Oczywiście chętnie podejmiemy rozmowy w sprawie naszego udziału w kolejnych odsłonach tej imprezy - myślę, że Zbigniewowi Wodeckiemu coś się od nas należy, wiele fajnych rzeczy zrobiliśmy razem - komentuje nam Czaja. - Pamiętajmy jednak, że to nie TVN jest organizatorem Wodecki Twist Festival, w tej chwili nawet nie wiem jaki będzie pomysł na kolejną edycję - dodaje.

Koncert „Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki” odbył się w Krakowie. Na scenie wystąpili tacy artyści, jak: Kayah, Zdzisława Sośnicka, Kuba Badach, Edyta Górniak, Grzegorz Turnau, Halina Frąckowiak, Leszek Możdżer, Sławek Uniatowski, Alicja Majewska, Hanna Banaszak, Ania Rusowicz, Daria Zawiałow, Gaba Kulka, Sławek Uniatowski, Igor Herbut, Jacek Wójcicki, Ewa Uryga, Włodzimierz Korcz, Beata Rybotycka, Adam Bałdych i Mariusz Patyra. Wykonają oni w nowej odsłonie i przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach utwory Wodeckiego.

Podczas koncertu widzowie zobaczyli także materiały archiwalne, wspominające artystę.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 9,87 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 2,28 mln widzów koncertu „Gwiazdy dla Zbyszka” w TVN

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Romek
Brawo, świetny koncert.
43 3
odpowiedź
User
walter
brawo za takie koncerty!!!

TVP powinna się uczyć ja się robi takie wydarzenia.
37 10
odpowiedź
User
basia waplik
To był piękny koncert nagrałam go sobie aby moc do niego wracać ❤️👌
32 2
odpowiedź
User
marketer
Oglądałam. Piękny.
33 1
odpowiedź
User
raz sierpem raz młotem
Jaka klasa wykonawców!!!
27 2
odpowiedź
User
A0
TVP i Opole jeszcze dużo brakuje do takich koncertów
28 7
odpowiedź
User
Rita Tita
Bardzo udany koncert. Wspaniali wokaliści , świetne piosenki pana Zbigniewa Wodeckiego. Bardzo fajnie i ciekawie pokazane. Bez sztucznych prowadzących , bez smsów. Klasa. Brawo organizatorzy i brawo TVN
30 3
odpowiedź
User
widz
TVN..dziękujemy za ten świetny koncert.. Klasa. SUPER 👌
24 5
odpowiedź
User
m.
Pięknie zrealizowany koncert. Naprawdę rzadko w polskiej TV ogląda się rozrywkę, cookolwiekj tak dopracowanego pod każdym względem. Wzruszenie aż przenikało z ekranu. Tak jak do sportu TVN ręki nie miał nigdy, tak szkoda że takich czy podobnych koncertów w ogole dobrej muzyki jest tam tak mało. Co do kolejnych edycji, to jestem spokojny że jest cała rzesza artystów godnych tam zaproszenia, a w jakiej formie muzycznej czy repertuarze to już sprawa do dogrania. Ważne że taka inicjatywa powstała, i tak pamiętamy Wodeckiego z muzyki, z niesamowicie pogodnego stylu bycia, też zawsze mnie ujmowało jak gwiazda takeigo formatu potrafi z radością i szczerzedocenić też młodych ludzi. Też świetnie że i w tym koncercie tacy się pojawili. Klasa i coś pięknego co wyszło. Idźcie tą drogą TVN!
23 3
odpowiedź
User
mariusz beck
Przepiekny koncert ❤️🤩☺️ mam nadzieje ze TVN wrzuci go na album CD 😍🤩
19 4
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing