SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hanna i Tomasz Lis najbardziej rozpoznawalną parą w polskim show-biznesie

Najsympatyczniejszą parą polskiego show-biznesu jest Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, najbardziej rozpoznawalną - Hanna i Tomasz Lis, a najbardziej utalentowaną - Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński - wynika z raportu ARC Rynek i Opinia Celebrity Monitor.

Hanna i Tomasz Lis najbardziej rozpoznawalną parą w polskim show-biznesie

Respondenci wypowiadali się na temat 18 par polskiego show-biznesu, w których każda z osób ma swój dorobek artystyczny, dziennikarski, bądź sportowy.

Para, która zajęła wysokie lokaty w każdej kategorii to Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Ponadto, w pierwszej dziesiątce wszystkich trzech rankingów znaleźli się: Katarzyna i Cezary Żak, Beata Ścibakówna i Jan Englert, Katarzyna Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, Reni Jusis i Tomasz Makowiecki oraz Anna Głogowska i Piotr Gąsowski.

Najbardziej rozpoznawalne pary

Źródło: Celebrity Monitor, ARC Rynek i Opinia, sierpień - październik 2011

Najsympatyczniejsze pary

Źródło: Celebrity Monitor, ARC Rynek i Opinia, sierpień - październik 2011

Najbardziej uzdolnione pary

Źródło: Celebrity Monitor, ARC Rynek i Opinia, sierpień - październik 2011


Badanie zrealizowano metodą ankiet internetowych CAWI (Computer Assisted Web Interviews) na własnym panelu dostępowym w terminie od sierpnia do 10 października 2011 roku. Wzięło w nim udział łącznie N=2929 internautów w wieku 16 - 60 lat. Ankietowani wypowiadali się na temat następujących par: Hanna i Tomasz Lis, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, Katarzyna i Cezary Żak, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Anna Głogowska i Piotr Gąsowski, Reni Jusis i Tomasz Makowiecki, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, Beata Ścibakówna i Jan Englert, Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński, Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, Odeta Moro-Figurska i Michał Figurski, Halina Młynkowa i Łukasz Nowicki, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Edyta Herbuś i Mariusz Treliński.

Badanie Celebrity Monitor to cykliczne badanie polskiego rynku gwiazd – osób publicznych z obszaru show biznesu i sportu. Jego podstawowym celem jest zebranie wiedzy na temat znajomości i wizerunku osób obecnych w mediach – aktorów, wokalistów, prezenterów telewizyjnych, dziennikarzy, sportowców. Ocenie poddanych jest ponad 500 polskich gwiazd.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Hanna i Tomasz Lis najbardziej rozpoznawalną parą w polskim show-biznesie

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zenkko
wśród uzdolnionych i sympatycznych lisy nie znalazły si, chyba trzeba będzie zlecic badanie "Polityce" lub "GW"
odpowiedź
User
ekspert
załosne
odpowiedź
User
pn
łukasz nowicki zdolny? doczego?
odpowiedź