SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hanna Zielińska odchodzi z TOK FM. "Radio to słuchacze, reszta to twarda gra"

Hanna Zielińska, dziennikarka TOK FM, oznajmiła, że odchodzi z radia i wyjeżdża do Norwegii. - Zmieniam z rodziną planszę. Na bezpieczniejszą ekonomicznie, ekologicznie i politycznie. Decyzja zapadła we wrześniu, w marcu zdaliśmy egzamin językowy, a od poniedziałku wchodzimy w norweskie reguły gry - napisała dziennikarka.

Fot. Facebook.com/Hanna Zielińska Article

O swojej decyzji Hanna Zielińka poinformowała na Facebooku. - Dziś mój ostatni program w Radio TOK FM. Jestem z ludźmi, którzy je przez te szesnaście lat kolejno współtworzyli: Anna Legierska, Zuza Piechowicz, Paweł Kierzniewski, Małgorzata Wołczyńska. Nie ma takiego dziękuję, które pomieści moją całą wdzięczność do Was. Radio to przede wszystkim słuchacze, wydawcy, dziennikarze. Reszta to twarda gra. Zmieniam z rodziną planszę. Na bezpieczniejszą ekonomicznie, ekologicznie i politycznie. Decyzja zapadła we wrześniu, w marcu zdaliśmy egzamin językowy, a od poniedziałku wchodzimy w norweskie reguły gry. Na skróty przez pandemię. Lekarze mają swoje sposoby (...). Dziękuję Wam pięknie. Przyszłam tamtej wiosny wyposażona jedynie w młodociane marzenia o radiu. Wychodzę jako spełniona dziennikarka z kapitałem doświadczenia, relacji i wiedzy, co z tym wszystkim mogę dalej zrobić. Kłaniam się wszystkim słuchaczom, bez których nigdzie bym nie zaszła. Do usłyszenia - napisała Hanna Zielińska.

Hanna Zielińska pracowała w radiu TOK FM od 16 lat. Ostatnio realizowała audycję "Wieczór TOK FM". Na początku maja br. wystąpiła w programie "Analizy" Agaty Kowalskiej, gdzie opowiedziała o mobbingu w redakcji "Przekroju". Tydzień temu Agata Kowalska po 14 latach pracy złożyła wypowiedzenie. Jedną z przyczyn jej decyzji była "nagła zmiana ramówki" i skrócenie jej programu "Analizy".

Hanna Zielińska skończyła studia filozoficzne na Uniwersytecie Warszawskim. Jak sama pisze o sobie, "zajmuje się nauką, kulturą, psychologią i społeczną perspektywą na każdą z tych dziedzin". Pracowała krótko w "Przekroju, była też redaktor naczelną polsko-angielskiego miesięcznika Warsaw Point. Publikowała w "Newsweeku" i magazynie "Więź".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Hanna Zielińska odchodzi z TOK FM. "Radio to słuchacze, reszta to twarda gra"

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Roby
Studia filozoficzne, pewnie z matmy noga była... Klasyka w tamtym towarzystwie.
21 40
odpowiedź
User
adaada
to mjak to tyle tam kobiet odchodzi ,a to tam nie dział konwencja stambulska?
15 3
odpowiedź
User
Gość X
Idzie do Trójki, pewne info.
6 8
odpowiedź
User
hinda
Idzie do Trójki, pewne info.

Chyba norweskiej...
20 2
odpowiedź
User
Master
Dobrych dusz zawsze szkoda... No cóż, wszystkiego najlepszego w wolnym świecie pani Redaktor.
20 5
odpowiedź