SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Havas PR Warsaw zajmie się komunikacją korporacyjną IKEA w Polsce

Agencja Havas PR Warsaw wygrała przetarg na obsługę IKEA w Polsce w zakresie komunikacji korporacyjnej i public affairs. W finałowym etapie przetargu brały jeszcze udział agencje Grayling, Questia, FleishmanHillard, 24/7 Communication i Multi Communications.

Article

Przetarg na obsługę w zakresie komunikacji korporacyjnej i public affairs IKEA ogłosiła w kwietniu br. Poprosiła osiem wybranych agencji o wypełnienie ogólnego kwestionariusza informacyjnego, ponadto inne agencje mogły przesłać swoje prezentacje elektroniczne.

Do finałowego etapu zakwalifikowane zostały agencje Grayling, Questia, FleishmanHillard, 24/7 Communication, Multi Communications i Havas PR Warsaw. IKEA zdecydowała się podjąć współpracę z Havas PR Warsaw, uzasadniając, że ta agencja zaprezentowała najciekawsze propozycje działań, zrozumienie marki i strategiczne podejście. Umowę podpisano na czas nieokreślony. Pozostałe agencje z finałowego etapu przetargu otrzymały wynagrodzenie za udział w nim.

Poprzednio IKEA w zakresie komunikacji korporacyjnej była obsługiwana przez agencję Questia.

Miesiąc temu IKEA wybrała agencję Garden of Words do obsługi komunikacji produktowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Havas PR Warsaw zajmie się komunikacją korporacyjną IKEA w Polsce

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
glm
jednak udało się cos wygrać? ;)
8 9
odpowiedź
User
ten_co_wie
jednak udało się cos wygrać?
wygrać ale tradycyjnie tylko po to żeby zaraz stracić. bo niestety z obsługą dramat ponury
8 9
odpowiedź