SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

HBO wchodzi z ofertą do krajów bałtyckich

Od 21 sierpnia 2018 roku seriale i filmy HBO staną się dostępne dla odbiorców na Łotwie, Litwie i w Estonii. To wynik współpracy pomiędzy HBO a lokalnymi operatorami telekomunikacyjnymi w krajach bałtyckich.

fot. HBO Article

Na Łotwie oferta HBO zostanie udostępniona za pośrednictwem sieci Lattelecom oraz LMT, których udziałowcem jest skandynawski operator Telia. Filmy i seriale mają być dostępne zarówno na platformach smart TV, jak i w mobilnych aplikacjach LMT oraz Shortcut.

Według zapowiedzi od 21 sierpnia br. użytkownicy na Łotwie będą mogli oglądać najbardziej znane produkcje HBO, wśród których znajdą się seriale „Game of Thrones”, „Big Little Lies”, „Westworld” czy „True Detective”, a także filmy wyprodukowane przez amerykańską stację. Nowe odcinki seriali oraz filmy zostaną udostępnione nie później niż 24 godziny od swoich premier w USA, wszystkie treści będą lokalizowane za pomocą napisów lub lektora.

Na Litwie i w Estonii oferta HBO będzie dostępna na platformach prowadzonych w tych krajach przez Telię. Zgodnie z obietnicą na Litwie na platformie Telia smart TV pojawi się ponad 100 filmów i seriali z portfolio HBO.

Z kolei w Estonii ponad 1,3 tys. godzin treści wyprodukowanych przez HBO zostanie udostępnionych zarówno na prowadzonej przez Telię platformie smart TV, jak i aplikacji mobilnej o nazwie Minu.TV.

Wiosną br. HBO poszerzyło swoją ofertę także w Polsce udostępniając użytkownikom platformę HBO Go bez konieczności podpisywania umowy z operatorami. W ub.r. HBO Polska zanotowało wzrost przychodów sprzedażowych o 5,9 proc. do 346,71 mln zł. Firma osiągnęła 21,17 mln zł zysku netto (wobec 2,49 mln zł rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: HBO wchodzi z ofertą do krajów bałtyckich

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl