SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Heyah najpopularniejsza

Heyah najbardziej lubiana wśród użytkowników usług pre-paid

Użytkowników marki Heyah (należącej do operatora telefonii komórkowej Polskiej Telefonii Cyfrowej) charakteryzuje najwyższy poziom satysfakcji z jakości świadczonych usług w porównaniu z systemami pre-paid innych operatorów. Na drugim miejscu znalazła się Idea Pop (sieć PTK Centertel), na trzecim - Simplus (Polkomtel), a na czwartej pozycji Era Tak Tak (PTC). Wyniki pochodzą z badania TNS Telecom Index przeprowadzonego w lipcu br. przez TNS OBOP.

 TNS OBOP zaprezentował wyniki zadowolenia użytkowników pre-paidów w skali od 1 do 10 (dziesiątka oznacza najwyższy poziom satysfakcji z usług danej sieci). I tak Heyah uzyskała średni wkaźnik zadowolenia swoich użytkowników na poziomie 8,3 pkt, Pop uzyskał wskaźnik zbliżony do lidera - 8,1 pkt, Simplus - 7,8 pkt, natomiast Era Tak Tak - 7,5 pkt. Grupa respondentów tego badania liczyła 756 osób, które zadeklarowały, że posiadają swój główny (ale niekoniecznie jedyny) telefon w systemie pre-paid danego operatora. Wywiady przeprowadzono z 75 użytkownikami Heyah (ta sieć ma obecnie ok. 1,2 mln klientów), z 243 użytkownikami Popa (6 mln klientów), ze 188 użytkownikami Simplusa (5,9 mln klientów) i 250 użytkownikami Tak Tak (6,3 mln klientów).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Heyah najpopularniejsza

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl