SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Historie opiekunek w kampanii reklamowej Promedica24

Zajmująca się usługami opiekuńczymi firma Promedica24 prezentuje w swojej nowej kampanii reklamowej historie opiekunek i zachęca czytelniczki prasy kobiecej do podjęcia aktywności zawodowej. Za obsługę mediową akcji odpowiada Media Group.

Article

Firma rozpoczęła właśnie kampanię reklamową - w publikowanych w prasie, głównie kobiecej, prawdziwych historiach opiekunek pracujących dla Promedica24, marketer prezentuje specyfikę zawodu opiekunki i zachęca kobiety w średnim wieku do podjęcia aktywności zawodowej.

Kampania potrwa do trzeciego tygodnia grudnia i obejmie przede wszystkim prasę przeznaczoną dla kobiet, jak np. „Przyjaciółkę”, „Takie jest Życie” czy „Panią Domu”. Za planowanie i zakup mediów w kampanii odpowiada dom mediowy Media Group.

Firma zorganizowała konkurs dla opiekunek, które wysłały swoje najciekawsze historie. Te z kolei posłużyły do przygotowania kreacji. Dorota Bratowska-Świacka, dyrektor marketingu i komunikacji korporacyjnej w Promedica24 podkreśla, że pomysł wykorzystania opiekunek pracujących dla firmy był wręcz oczywisty. Do konkursu spłynęło bardzo dużo ciekawych i osobistych historii, co pokazuje, że opiekunki chętnie dzielą się swoimi opowieściami, a w swoim otoczeniu są najlepszymi ambasadorkami marki.

W kolejnych miesiącach firma planuje kolejne kampanie, również wykorzystujące wizerunek swoich opiekunek  i oparte o różne media i nośniki reklamowe, w tym spoty telewizyjne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Historie opiekunek w kampanii reklamowej Promedica24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl