SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hochland loterią wspiera program „Pajacyk” (wideo)

Pod hasłem „Dzielimy się tym, co dobre” startuje ogólnopolska loteria Hochland. Marka zachęca do udziału w promocji poprzez znaczące wsparcie dla programu „Pajacyk”, organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną. Loteria będzie szeroko komunikowana w TV, kanałach digital i w punktach sprzedaży. Organizacja akcji oraz jej komunikacja jest w realizowana przez Albedo Marketing.

W loterii „Dzielimy się tym, co dobre” za rejestrację kodów spod opakowań, konsumenci mogą wygrać nagrody pieniężne o łącznej wartości 800 tys, w podziale na nagrodę główną (100 tys zł.) oraz w ramach wydawanych codziennie nagród drugiego stopnia (5 razy dziennie po 1 tys zł). Dodatkowo, każdy zarejestrowany w loterii kod wspiera program Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Po zakończeniu loterii Hochland Polska przekaże Polskiej Akcji Humanitarnej 100 000 zł.

– Marka Hochland dzieli się ze swoimi klientami nie tylko atrakcyjnymi nagrodami, ale też daje możliwość dzielenia się dobrem z potrzebującymi. Unikatowe połączenie atrakcyjnej zachęty promocyjnej z działaniami charytatywnymi, które mogą stanowić równie silny bodziec zakupowy co nagroda pieniężna, to przejaw dojrzewającego trendu w obszarze akcji wsparcia sprzedaży i coś, co wyróżnia loterię Hochland spośród innych – mówi Katarzyna Mikołajczak, strategy planner w Albedo Marketing.

Akcja otrzyma szerokie wparcie w mediach. Oprócz spotu telewizyjnego, materiałów POS w punktach sprzedaży, duży nacisk zostanie położony na komunikację w internecie ze szczególnym uwzględnieniem social media. Za strategię, koncept kreatywny, komunikację wraz z realizacją spotu oraz kompleksową obsługę akcji odpowiada agencja Albedo Marketing.

Dołącz do dyskusji: Hochland loterią wspiera program „Pajacyk” (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl