SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

I-III kwartał 2012: „Dom & Wnętrze” traci, „Cztery Kąty” liderem

W pierwszych trzech kwartałach br. wśród pism wnętrzarskich zdecydowanym liderem sprzedaży ogółem zostały „Cztery Kąty”. Największym wzrostem pochwalić się mogło „Moje Mieszkanie”, z kolei najwięcej straciło pismo „Dom & Wnętrze”.

I-III kwartał 2012: „Dom & Wnętrze” traci, „Cztery Kąty” liderem

Średnia sprzedaż ogółem „Czterech Kątów” (Agora) w pierwszych trzech kwartałach br. wyniosła 85 445 egz., po wzroście względem analogicznego okresu ub.r. o 6,71 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez Wirtualnemedia.pl.

Drugie miejsce zajął magazyn „Moje Mieszkanie” (Murator), którego średnia sprzedaż ogółem wzrosła najbardziej w zestawieniu, bowiem o 22,82 proc. i wyniosła 53 643 egz.

Z kolei ostatnie miejsce podium należało do także wydawanego przez Muratora miesięcznika „M jak Mieszkanie”. Jego średni wynik w analizowanym okresie wzrósł o 10,61 proc. do poziomu 46 391 egz.

Z kolei największy spadek w rankingu dotknął plasującego się na ostatnim miejscu tytułu „Dom & Wnętrze” (Edipresse Polska). Jego średnia sprzedaż ogółem w pierwszych trzech kwartałach 2012 roku zmalała bowiem o 24,36 proc. i wyniosła już tylko 9 761 egz.

We wrześniu br. także pierwsze miejsce zajęło pismo „Cztery Kąty” (77 516 egz., wzrost względem września ub.r. o 9,34 proc.), drugie - „Moje mieszkanie” (61 923 egz., wzrost o 24,78 proc. – największy w zestawieniu), a trzecie - „M jak mieszkanie” (40 205 egz., - o 11,71 proc.).

Z kolei również i w tym zestawieniu największy spadek dotknął miesięcznika „Dom & Wnętrze” (Murator) - wyniósł on 35,02 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: I-III kwartał 2012: „Dom & Wnętrze” traci, „Cztery Kąty” liderem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl