SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Idea nalicza połączenia co sekundę

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea wprowadza od 2.11.2002 r. do 15.01.2003 r. - w specjalnej promocji - dwie nowe usługi: SEKUNDA i SEKUNDA PRO, które umożliwiają (dla zainteresowanych klientów) naliczanie połączeń w czasie rzeczywistym (co 1 sekundę). Każdy klient, który skorzysta z tej oferty będzie mógł z nich korzystać przez 24 m-ce. Usługa 'Sekunda Pro' działa od początku trwania połączenia rozmowy, a 'Sekunda' po pierwszym interwale czasowym (równym 60 sek. dla planów taryfowych Idea Optima i 30 sek. dla planów taryfowych Idea Mertium).

Aktywacja usług odbywa się podobnie jak w przypadku innych usług w punkcie sprzedaży lub Biuro Obsługi Klienta. Aktywacja SMS nie jest przewidziana. Nie można aktywować obu usług jednocześnie gdyż zostaną naliczone dwie opłaty abonamentowe, a zadziała tylko jedna korzystniejsza dla klienta usługa (Sekunda Pro). Automatyczna blokada aktywacji jednej usługi w wypadku, gdy druga jest aktywna nie jest możliwa. Klientom, którzy posiadają plany taryfowe (Idea Centertel 50/150 oraz dawne taryfy Idea Optima i Idea Meritum), w których nie są dostępne usługi Sekunda i Sekunda Pro proponowana jest migracja do nowych planów taryfowych (Nowa Idea Optima, Nowa Idea Meritum), w których usługi są dostępne. Funkcje działają od następnego dnia po aktywacji. Rozmowy wyceniane przy użyciu usług Sekunda i Sekunda Pro będą wyróżniane w ten sposób, że na fakturze będzie prezentowana rzeczywista długość trwania rozmowy z dokładnością do 1 sekundy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Idea nalicza połączenia co sekundę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl