SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Drużyny Grupy Polsat i ATM Grupy pobiegną w III Biegu Konstancińskim. Transmisja w Polsat News

W niedzielę, 25 czerwca dwie drużyny złożone osób związanych z Grupą Polsat i ATM Grupą wystartują w III Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego. Sponsorem strategicznym tegorocznego biegu jest operator sieci Plus, a patronem medialnym tego wydarzenia został Polsat News.

Article

Na starcie III Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego wśród zawodników zamelduje się 21-osobowa drużyna „Polsat biega”, w której znajdą się pracownicy Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i Plusa. W biegu wystartuje również ekipa złożona z pracowników i aktorów związanych z ATM Grupą.

Celem zawodów jest promowanie idei zdrowego i aktywnego stylu życia. Wydarzenie to jest też hołdem złożonym Piotrowi Nurowskiemu, Prezesowi Polskiego Komitetu Olimpijskiego, wcześniej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i przez wiele lat mieszkańcowi Konstancina, który zginął w katastrofie smoleńskiej.

Organizatorami biegu są Dem’a Promotion Polska oraz Stowarzyszenie „Sport dzieci i młodzieży”.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna Kazimierz Jańczuk, Urząd Marszałkowski Mazowsze, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Muzeum Sportu i Turystyki, Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawy, Fundacja Krewniacy, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM.

Patronem medialnym imprezy biegowej jest Polsat News, który będzie relacjonować całe wydarzenie. Bieg na dystansie 10 kilometrów rozpocznie się o godz. 10.00.

Sponsorem strategicznym III Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego jest operator sieci Plus, który zaprasza wszystkich chętnych do specjalnej strefy przygotowanej przez firmę Samsung w godz. 9.00-15.00.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Drużyny Grupy Polsat i ATM Grupy pobiegną w III Biegu Konstancińskim. Transmisja w Polsat News

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Runman
Bieg zakończony. Świetna oprawa i oby częściej Polsat wspólnie z Plusem wspierali takie imprezy.
9 8
odpowiedź
User
Janek
Faktycznie super to wyszło. Polsat trzeba chwalić za to że promuje zdrowy tryb życia!
9 8
odpowiedź