SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Imagine: Magdalena Mazurkiewicz PR managerem, awanse Justyny Staszewskiej i Aleksandra Tryzny

Justyna Staszewska awansowała w agencji interaktywnej Imagine na stanowisko client service directora, a Aleksander Tryzna objął nowo utworzone stanowisko new business managera. Równocześnie do zespołu agencji dołączyła Magdalena Mazurkiewicz jako PR manager.

Justyna Staszewska i Aleksander TryznaArticle

Tryzna awansował ze stanowiska account managera, obejmując nowo utworzoną funkcję new business managera. Wcześniej pozyskiwanie klientów było zadaniem Tomasza Mazurka, client service directora, który odszedł z agencji w lutym br.

Obowiązki zarządzania działem obsługi klienta dotychczas należące do Mazurka, przejęła z kolei Justyna Staszewska, która awansowała ze stanowiska senior account managera na stanowisko client service directora.

Aleksander Tryzna zajmie się m.in. planowaniem strategii i rozwoju agencji poprzez pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji. Do jego obowiązków będą należeć również: analiza rynku, przygotowywanie i prezentowanie ofert współpracy oraz reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych.

Tryzna ma 6-letnie doświadczenie agencyjne. Bezpośrednio przed przejściem do Imagine pracował w agencji kreatywnej Oxymoron. Pracę w Imagine rozpoczął w marcu ub.r., na stanowisku account manager.

Justyna Staszewska jako client service director odpowiada m.in. za utrzymywanie partnerskich relacji z kluczowymi klientami oraz zarządzanie najważniejszymi projektami i działem obsługi klienta.  Odpowiadać będzie za zgodność podejmowanych prac z opracowanymi strategiami marketingowymi i briefami klientów, oraz planowanie rozwoju spółki, w tym poszerzanie oferty poprzez wdrażanie nowych produktów i usług.

Staszewska przed przejściem do Imagin pracowała m.in. w agencji reklamowej Vision, współpracowała z porównywarką cen Okazje.info oraz koordynowała marketing start-upów dla GreenMedia. W Imagine pracuje od 2 lat.

Jednocześnie do zespołu Imagine dołączyła Magdalena Mazurkiewicz, która objęła  stanowisko PR managera. Wcześniej pracowała m.in. w agencji 2inCreatives, odpowiadając za kreowanie treści na potrzeby mediów społecznościowych. Współpracuje również z Łódź Art Center przy projektach dla Łódź Design Festival.

Dołącz do dyskusji: Imagine: Magdalena Mazurkiewicz PR managerem, awanse Justyny Staszewskiej i Aleksandra Tryzny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl