SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

inPlus Media pracuje dla Boldare

Agencja inPlus Media rozpoczęła współpracę z firmą IT Boldare.

Article

W ramach nawiązanej współpracy inPlus Media będzie odpowiadać za działania wizerunkowe i relacje z mediami.  Agencja będzie odpowiedzialna za wsparcie w budowaniu wizerunku Boldare jako pracodawcy: działania w obszarze public relations, w tym doradztwo komunikacyjne, relacje z mediami oraz pozycjonowanie eksperckie.

Boldare nowym klientem inPlus Media

Boldare wcześniej nie współpracowało z agencją PR.  inPlus Media została wybrana z uwagi na swoje długoletnie doświadczenie w obszarze IT oraz wysoki poziom ekspertyzy w temacie public relations. Po stronie agencji projekt koordynuje Katarzyna Próchniak, account manager.

Boldare to firma IT zajmująca się budowaniem i rozwojem produktów cyfrowych dla klientów z całego świata. Na rynku istnieje od 18 lat, aktualnie zatrudniając ponad 200 osób w całej Polsce (ale i zagranicą).

Dołącz do dyskusji: inPlus Media pracuje dla Boldare

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl