InPost uruchamia voicebota

Operator logistyczny InPost uruchomił Voicebota o imieniu Mat. Ma rozpoznać z jakim tematem klient dzwoni i udzielić odpowiedzi.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
InPost uruchamia voicebota

Voicebot Mat dzięki warstwie sztucznej inteligencji potrafi odpowiedzieć na najczęstsze pytania klientów, co przekłada się na jeszcze lepszą obsługę rosnącej ilości przesyłek.

- To kolejny krok w innowacjach wprowadzanych w całej infrastrukturze InPost – nie tylko nasza logistyka ma funkcjonować najlepiej na rynku, ale także obsługa klienta. Dzięki temu właśnie konsumenci najczęściej wybierają InPost jako formę dostawy. Założeniem dla wdrożenia Voicebota jest szybkie przekazywanie wiedzy na temat łatwo dostępnych informacji z systemów procesowych. Voicebot ma możliwość przekazania swojej rozmowy do konsultanta w sytuacji, gdy nie jest wstanie odpowiedzieć na pytania klienta - podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zabka-inpost-paczkomaty-wewnetrz-indoor-sklep-gdzie-cena ##

Co potrafi Voicebot Mat?

Voicebot Mat dokonuje ekspresowej weryfikacji paczek przypisanych do numeru, z którego dzwoni klient, udostępnia numer do kuriera oraz automatycznie zapisuje podyktowany przez klienta numer przesyłki d sprawdzenia.

Jeżeli klient uzna, że mimo wszystko potrzebuje porozmawiać z konsultantem – Mat podziękuje za rozmowę i przełączy do jednego z wielu konsultantów InPost.

Voicebot Mat zapisuje pytania nierozpoznane, które są prezentowane zespołowi projektowemu. Team na bieżąco przygotowuje materiał edukacyjny. Po szeregu testów potwierdzających kompetencje Voicebota - zostają one udostępnione do rozmowy z klientem.

W najbliżej przyszłości Mat będzie miał szerszą wiedzę w zakresie usług InPost, a także zarejestruje problem z przesyłką i poprosi zespół operacji o weryfikację.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Zmiany u wydawcy "Rzeczpospolitej". Rezygnuje były szef ITI

Zmiany u wydawcy "Rzeczpospolitej". Rezygnuje były szef ITI

Kultowa "Biała bluzka" w reżyserii Magdy Umer w TVP1

Kultowa "Biała bluzka" w reżyserii Magdy Umer w TVP1

Marka Streboxar w gronie klientów BeDigital

Marka Streboxar w gronie klientów BeDigital

VZK Laboratory z pierwszą kampanią na polskim rynku

VZK Laboratory z pierwszą kampanią na polskim rynku

Kampania mBanku "Jedna/Trzecia" edukuje Polaków o przyszłości finansowej

Kampania mBanku "Jedna/Trzecia" edukuje Polaków o przyszłości finansowej

HBO Max pokazało spot z zapowiedziami na 2026. To premierowe materiały

HBO Max pokazało spot z zapowiedziami na 2026. To premierowe materiały