SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Inpro wprowadza do sprzedaży 241 nowych lokali

Firma deweloperska Inpro wprowadziła do sprzedaży 231 mieszkań oraz 10 domów z ramach czterech kolejnych inwestycji, w tym kolejnych etapów City Park, Osiedla Jabłoniowa i nowych projektów Osiedle Chemielna Park i Golf Park, poinformowała spółka w komunikacie. W aktualnej ofercie sprzedaży Inpro posiada 534 lokali mieszkalnych.

Inpro wprowadza do sprzedaży 241 nowych lokali

"Zwiększenie oferty mieszkań i domów o ponad 40% pozwoli spółce osiągnąć założony plan na cały 2011 rok, który zakłada sprzedaż 390 mieszkań brutto" – czytamy w komunikacie.

Pierwszym projektem, z nowymi mieszkaniami, w ofercie Inpro jest strategiczna inwestycja City Park - osiedle sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków z 504 mieszkaniami, zlokalizowane na gdańskiej Zaspie. Spółka wprowadziła do sprzedaży 79 lokali mieszkalnych z budynku C.

Drugim projektem jest Osiedle Jabłoniowa z dziesięcioma czterokondygnacyjnymi budynkami mieszkalnymi. W tej inwestycji spółka wprowadziła do sprzedaży 95 lokali mieszkalnych z budynków F, G i H należących do II etapu inwestycji.

Kolejnym istotnym projektem jest nowa inwestycja Osiedle Chmielna Park, zlokalizowana na Wyspie Spichrzów Starego Miasta w Gdańsku. Do oferty sprzedaży Spółka wprowadziła pierwsze 57 lokali mieszkalnych z etapu A.

Czwartą inwestycją w ofercie sprzedaży jest Golf Park - osiedle domów jednorodzinnych i bliźniaczych zlokalizowane w starannie wyselekcjonowanym miejscu przy jeziorze w Tuchomiu. W tym projekcie Inpro wprowadziła do sprzedaży 10 domów z etapu B inwestycji.

Równocześnie w ofercie sprzedaży, spółka ma komfortowe apartamenty w luksusowej inwestycji hotelu apartamentowego na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego. Sprzedaż 18 apartamentów wykończonych pod klucz (z udziałami w częściach wspólnych, takich jak: restauracja z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinet odnowy biologicznej i kompleks saun) ruszyła w czerwcu br.

Inpro miało 0,20 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I poł. 2011 roku wobec 7,01 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 33,29 mln zł wobec 62,52 mln zł rok wcześniej.

  • Więcej informacji:
  • Inpro
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Inpro wprowadza do sprzedaży 241 nowych lokali

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl