SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Instytut Audytu Mediowego pomoże Totalizatorowi wybrać dom mediowy

Totalizator Sportowy rozpoczął współpracę z Instytutem Audytu Mediowego - wynika  z informacji Wirtualnemedia.pl. Ta firma audytorska doradza spółce w przygotowaniach do planowanego przetargu mediowego, pomoże też wybrać agencję mediową.

Article

Nawiązanie współpracy z Instytutem Audytu Mediowego przez Totalizator jest efektem przetargu, który spółka prowadziła w maju br.  Jego szczegółów nie podaje.

Instytut Audytu Mediowego w pierwszej kolejności zarekomenduje Totalizatorowi listę domów mediowych, które powinny zostać zaproszone do przetargu na planowanie i zakup mediów. Następnie wspólnie ze spółką opracuje dokumentację przetargową na wybór domu mediowego, pomoże w procesie przetargowym i finalnie wesprze spółkę w wyborze zwycięskiej agencji. IAM ędzie pracować dla Totalizatora Sportowego do końca br.

Z ustaleń Wirtualnemedia.pl wynika, że Totalizator w najbliższych miesiącach ogłosi przetarg na planowanie i zakup mediów do jego kampanii.

Umowa z obecnie obsługującym spółkę domem mediowym Starcom (Publicis Media) obowiązuje do końca br. Została zawarta z początkiem 2018 roku na okres dwóch lat. Był to efekt przetargu ogłoszonego przez Totalizator jesienią 2017 roku, w którym Starcom wygrywając przejął budżet tego klienta od Zenitha (też należy do Publicis Media)

Wtedy przy przetargu na obsługę mediową państwowa spółka pracowała z audytorem Media Strategy oraz z Jowitą Dżus-Korocińską. Media Strategy zgodnie z zawartą umową rekomendował spółce listę domów mediowych, które należy zaprosić do przetargu oraz przeprowadzał wspólnie z nią ten przetarg. Z kolei Jowita Dżus-Korocińska miała wspierać Totalizator podczas badania i oceny złożonych w przetargu przez domy mediowe ofert oraz zarekomendować spółce wybór oferty najkorzystniejszej

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Instytut Audytu Mediowego pomoże Totalizatorowi wybrać dom mediowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl