SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Inteligo dla rowerzystów

Konto Inteligo wprowadza ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta, wszechstronną polisę, która zapewnia ochronę zarówno cyklisty jak i jego roweru

Jazda rowerem po polskich drogach staje się sportem równie ekstremalnym co sporty rowerowe uprawiane w trudnym terenie, np. w górach. Ileż razy myśleliśmy sobie: "ten sport na naszych drogach robi się coraz bardziej niebezpieczny". Ileż razy martwiliśmy się o nasz ulubiony i, co tu ukrywać, drogi sprzęt? Właśnie do takich osób skierowana jest nowa usługa konta Inteligo.

Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta jest pierwszą tego typu usługą dostępną przez Internet, składa się z 4 części składowych - ubezpieczeń: od następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia bagażu podróżnego, casco roweru.
Warunkiem zawarcia umowy jest wybór min. ubezpieczenia OC i NNW. W zależności od potrzeb klienta ubezpieczenie może obejmować swoim zakresem obszar Polski lub cały świat. Umowa może być zawarta na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

Zawarcie umowy trwa kilka minut - tylko tyle ile potrzeba czasu na wypełnienie formularza na stronie internetowej. Większość informacji potrzebnych do zakupu polisy jest wygenerowana na podstawie danych systemowych Inteligo. Ubezpieczający wypełnia jedynie kwestionariusz dotyczący przedmiotu i osoby ubezpieczanej. Sam decyduje, z jakich opcji skorzystać. Wysokość stawki obliczana jest przy uwzględnieniu wszystkich potrzeb, wymagań i możliwości klienta. Po kilku sekundach od momentu wysłania wniosku posiadacz konta Inteligo (jeśli korzysta z usługi Serwis SMS) otrzyma SMS-em potwierdzenie zawarcia umowy wraz z nr polisy. Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta można również wykupić dla osoby trzeciej.

- Oferując tego typu usługę wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy są ludźmi aktywnymi, ceniącymi sobie wypoczynek i ruch na świeżym powietrzu. Dzięki temu ubezpieczeniu, szybko i wygodnie mogą zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.  - mówi Jarosław Augustowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Zarządzania Produktami.

Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta jest już szóstym produktem ubezpieczeniowym oferowanym posiadaczom konta Inteligo we współpracy z Grupą PZU S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Inteligo dla rowerzystów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl