SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Internetowe licytacje misiów w świątecznej kampanii Coca-Coli

Rusza świąteczna kampania Coca-Coli. W ramach akcji napój jest dostępny w okazjonalnych opakowaniach, a w internecie prowadzone są licytacje misiów.

Internetowe licytacje misiów w świątecznej kampanii Coca-Coli

W ramach świątecznej kampanii Coca-Coli napój trafia do sprzedaży w promocyjnych opakowaniach, a w wybranych kanałach dystrybucji pojawi się też w szklanych butelkach o pojemności 0,33 l z postacią św. Mikołaja. Ponadto w niektórych miastach produkt będzie można kupić przed wejściami do hipermarketów, a obsługa stoisk zapewni transport zakupionych napojów do samochodów klientów. Jednocześnie w serwisie internetowym Zapunktowani.pl ruszyła licytacja białych pluszowych misiów, z których mniejsze można otrzymać co godzinę, wysyłając SMS-em kod spod nakrętki promocyjnego opakowania Coca-Coli lub logując się na stronie, natomiast większe należy wylicytować. W świątecznej odsłonie uruchomiona też zostanie strona coke.pl, na której za kod spod nakrętki można pobrać na telefon komórkowy grę "Świąteczne Łowy".

CocaColareklama

Akcji - zaplanowanej do 27 grudnia - będzie towarzyszyć telewizyjna kampania reklamowa, której kreację przygotowała agencja McCann Ericsson, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Działania w internecie prowadzi natomiast agencja K2 Internet, a za public relations odpowiada agencja Edelman Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internetowe licytacje misiów w świątecznej kampanii Coca-Coli

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anita GORE, Valencia
COCA-COLA.
BH.201.
MOTTO: Coca-Cola, Fanta pomarańczowa, Piwo JASNE. Energia i orzeźwienie.

WIKIPEDIA:
Coca-cola (w USA, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii powszechnie znana jako Coke) to marka bezalkoholowego napoju gazowanego firmy The Coca-Cola Company. Powstała pod koniec XIX wieku i jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Od 1960 roku charakterystyczny kształt butelki jest także prawnie zastrzeżony. Skład Coca-coli: woda, cukier, dwutlenek węgla, a dodatkowo: karmel E150d (jako barwnik), kwas ortofosforowy (E338, jako regulator kwasowości), aromaty, kofeina. Bardzo podobny skład ma napój Pepsi-Cola. Coca-cola jest jedną z ikon kultury masowej XX wieku.

IRL KRAKÓW.
Wymienione wyżej napoje ZAWSZE wzbudzają kontrowersje, lecz u NICH liczą się wyłącznie badania.
Zawartość tłuszczu w tych napojach to 0%, czyli od tłuszczu nie utyjemy, bo go nie ma. Węglowodany są, ale jest ich bardzo mało i są to tzw. __NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu czyli wzrost poziomu cukru we krwi po ich spożyciu, nigdy nie przekracza: Coca-cola do 13%, fanta pomarańczowa 1 tj. jeden %, piwo jasne do 8% wzrostu.

Każdy kto zechce, może sobie te wzrosty sprawdzić WŁASNYM glukometrem i NIE jest to TRUDNE !!

Problem może wystąpić dopiero w przypadku kumulacji toksyn, tj. gdy wypijamy więcej niż 0,5 litra takiego napoju dziennie. W przeciwnym razie przy mniejszym spożyciu nasze laboratorium (wątroba) radzi sobie neutralizując tę małą ilość toksyn SKUTECZNIE.
Wobec tego napoje te nie mogą być ZALECANE, nie muszą być ZAKAZANE i dlatego też klasyfikujemy je jako DOZWOLONE. Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

PUENTA: Coca-Cola, to produkt energetyczny i orzeźwiający, co OCZYWISTE !!

Nieprawdy biologiczne oraz puste frazesy o coca-coli i nie tylko o coca-coli, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że NIC nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!
Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, piszą oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma; jednak PROKURATURA zna IP komputerów. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo omawiają PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !!

Zobacz też; NISKIE węglowodany, wg: IRL KRAKÓW.
__Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/
8 8
odpowiedź