SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IQ Marketing promuje usługę Redemption House.

Agencja IQ Marketing przeprowadziła akcję mailingową promującą usługę Redemption House, realizowaną wspólnie z siecią HDS.

Akcja została skierowana do aktualnych i potencjalnych klientów IQ Marketing wyselekcjonowanych z bazy danych agencji. Celem akcji, było zachęcenie klientów do sprawdzenia jak działają centra odbioru nagród promocyjnych zlokalizowane w salonach prasowych.

Przesyłka, adresowana imiennie, zawierała zaproszenie do odbioru niespodzianki w wyznaczonych  salonach InMedio i Relay, zlokalizowanych na terenie Warszawy. Niespodzianka zawierała pakiet trzech popularnych magazynów (najświeższe wydania październikowe): "Manager Magazin", "Zwierciadło" i "National Geographic", opasany banderolą z hasłem "Oto jak działa Redemption House". Otrzymywał ją każdy, kto wraz z zaproszeniem udał się do salonu w wyznaczonym terminie.

Główny przekaz promocyjny skoncentrowany był na podstawowych zaletach tej formy kontaktu z klientem: prostej i wygodnej procedurze odbioru nagród oraz dobrej lokalizacji punktów redempcyjnych (w pobliżu miejsc codziennego przebywania klienta). 

"Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony klientów. Procent osób, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i odebrali prezent był wyższy niż zakładaliśmy.  Mamy nadzieję, że ten swego rodzaju test pozwoli rozwiać ewentualne wątpliwości związane z taką formą kontaktu z klientem i zachęci do bliższego zapoznania się z korzyściami wynikającymi z jej zastosowania. Myślę o korzyściach dla organizatorów promocji m.in. efektywności kosztowej, możliwości dodatkowej komunikacji promocji i uzyskania natychmiastowej informacji zwrotnej w trakcie jej trwania - tu jesteśmy bezkonkurencyjni" - powiedziała Ewa Kaczmarek Business Development Director w IQ Marketing (Poland).

Usługa Redemption House, opracowana i wprowadzona na stałe do oferty IQ Marketing w lipcu 2004 r.  Grupę docelową Redemption House stanowią firmy organizujące promocje konsumenckie uzależniające otrzymanie nagrody od zebrania określonej ilości dowodów zakupu lub przedstawienia kuponu promocyjnego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IQ Marketing promuje usługę Redemption House.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl