SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IQ Partners inwestuje 800 tys. zł w Antyweb.pl

Należący do grupy kapitałowej IQ Partners wehikuł inwestycyjny Ventures Hub objął udziały w spółce Antyweb. Nowo utworzona spółka powstała we współpracy z Grzegorzem Marczakiem, właścicielem i autorem technologicznego bloga Antyweb.pl.

Ventures Hub objął 31,25 proc. udziałów w kapitale zakładowym nowo utworzonej spółki Antyweb Sp. z o.o. Właściciel i autor bloga Antyweb.pl, Grzegorz Marczak, poprzez wniesienie swojej działalności do spółki, stał się jednocześnie jej większościowym udziałowcem oraz prezesem zarządu. Za udziały w spółce Antyweb Ventures Hub zapłacił 250 tys. zł. Transakcja wycenia więc wartość bloga na 800 tys. zł.

Spółka Antyweb ma skupiać się na działalności związanej z blogosferą i rozwijać przedsięwzięcia o podobnym charakterze. Według zapowiedzi, sam blog Antyweb.pl poszerzony zostanie o tematykę związaną z branżą mobilną oraz pojawią się w nim nowe działy.

Dołącz do dyskusji: IQ Partners inwestuje 800 tys. zł w Antyweb.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl