SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IQS z sześcioma nowymi pracownikami, Piotr Stelmach szefem zespołu

Pracę w firmie badawczej IQS (należącej do holdingu Mediacap) zaczęło sześć osób: Piotr Stelmach jako szef zespołu badawczego, Barbara Leszczyńska jako project manager oraz Aleksandra Puszkiewicz, Anna Szczerbik, Marcin Drabek i Agnieszka Zalewska-Wiśniewska jako research managerowie.

Article

Jako szef zespołu badawczego Piotr Stelmach odpowiada w IQS za zarządzanie projektami badawczymi oraz podtrzymywanie i budowanie relacji z klientami, a także pozyskiwanie nowych. Poprzednio przez 6 lat pracował w Millward Brown, a wcześniej w latach 1996-2005 był już związany z IQS. Ma duże doświadczenie w realizacji projektów (takich jak m.in. badania segmentacyjne, testy konceptów, produktów, komunikacji i badania trackingowe)  dla branży FMCG, bankowej i sprzedaży detalicznej.

Barbara Leszczyńska jako project manager odpowiada w IQS za rozwój segmentu badań społecznych i ewaluacyjnych. Poprzednio pełniła funkcję dyrektor działu badań społecznych w WYG PSDB. Takimi badaniami (łączącymi podejście ilościowe z jakościowym) zajmuje się od ponad 7 lat, jest współautorką i redaktorką wielu raportów, wystąpiła jako prelegentka na wielu konferencjach branżowych. Ukończyła studia w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aleksandra Puszkiewicz przez ostatnie 10 lat pracowała w Millward Brown. Jest psychologiem, ma ponad 12 lat doświadczenia w badaniach marketingowych, głównie ilościowych, specjalizuje się w badaniach satysfakcji, eksploracyjnych, segmentacyjnych, wizerunkowych oraz komunikacji marketingowej. Realizowała badania dla firm z branży FMCG, finansowej i kosmetycznej.

Anna Szczerbik poprzednio pełniła funkcję kierownika zespołu badawczego w Quality Watch. Z branżą badawczą jest związana od ponad 7 lat, specjalizuje się w projektach z zakresu jakości obsługi, potrzeb oraz satysfakcji klientów, głównie dla branży finansowej i instytucji publicznych.

Marcin Drabek do tej pory przygotowywał i prowadził badania społeczne dotyczące kompetencji medialnych, urban studies i zaangażowania politycznego młodzieży. Realizował badania dla branży FMCG, turystycznej, wydawniczej oraz bankowej, specjalizuje się w badaniach wizualnych. Z branżą jest związany od ponad 10 lat, poprzednio pracował jako strategy planner w agencji Ars Thanea, a wcześniej m.in. w Symetrii i Agorze.

Agnieszka Zalewska-Wiśniewska poprzednio przez kilkanaście lat pracowała w TNS. Specjalizuje się w badaniach dla branży medialnej i ubezpieczeniowej, przez wiele lat brała udział w realizacji badań oglądalności telewizyjnej. Z wykształcenia jest psychologiem.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IQS z sześcioma nowymi pracownikami, Piotr Stelmach szefem zespołu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl