SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ITI Holdings odkupi udziały od rodziny Wejchertów

ITI Holdings porozumiał się w kwestii nabycia swoich udziałów należących do firm związanych z Łukaszem Wejchertem, Agatą Wejchert-Dworniak oraz Victorią Wejchert, stanowiących 33% udziałów.

ITI Holdings odkupi udziały od rodziny Wejchertów

Nabycie akcji własnych jest warunkowe i oczekuje się, że zostanie zrealizowane równolegle z podpisaniem ostatecznych umów związanych z wejściem w strategiczne partnerstwo z Grupą Canal+ przed końcem roku 2011, poinformowano w komunikacie.

Warunki nabycia są objęte klauzulą prywatności i poufności, podano również.

„Po odkupieniu udziałów Grupa ITI będzie należała do firm związanych z rodzinami Mariusza Waltera, Bruno Valsangiacomo, Aldony Wejchert, i Wojciecha Kostrzewy, którzy raz jeszcze podkreślili swoją wolę dalszego rozwijania Grupy ITI dla zmaksymalizowania wartości firmy dla udziałowców zarówno Grupy ITI, jak i Grupy TVN" – czytamy w komunikacie.

Łukasz Wejchert, prezes Onetu, Członek Komitetu Wykonawczego Grupy ITI, Wiceprezes Zarządu Grupy TVN S.A. ds. Online, po odkupieniu udziałów, będzie rozwijał swoją karierę w branży on-line poza Grupą ITI, zaznaczono w informacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ITI Holdings odkupi udziały od rodziny Wejchertów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl