SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Iwona Gregorowicz w Antal Market Research

Iwona Gregorowicz objęła funkcję market advisora w zespole Antal Market Research, funkcjonującym w strukturach działu PR & marketing firmy rekrutacyjnej Antal.

Iwona Gregorowicz Article

Antal Market Research to dywizja specjalizująca się w badaniach rynku, funkcjonująca w Antal od 2016 r. W ofercie zespołu znajdują się usługi dla pracodawców, takie jak badania wynagrodzeń, wizerunku pracodawcy czy potencjału inwestycyjnego.

Iwona Gregorowicz jest ekspertem z zakresu rekrutacji w obszarze IT, specjalizuje się w analizach rynku IT. Z branżą usług HR jest związana od 2012 r. Realizuje projekty rekrutacyjne, specjalizując się w procesach dotyczących obszaru software developmentu: .NET, Java, SQL, C, C++, C#, PHP, JavaScript, PL/SQL. Prowadzi także rekrutacje i analizy stanowiskowe w zakresie takich ról jak technical leader, BI specialist, system/business analyst. Posiada również doświadczenie w obszarze rekrutacji w niszowych technologiach, jak GraphTalk A.I.A. czy Guidewire.

Gregorowicz będzie zarówno wspierać pracodawców z branży IT w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, jak i pełnić rolę doradczą w zakresie zagadnień HR i realizacji raportów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iwona Gregorowicz w Antal Market Research

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing