SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Iwona Kostka-Kwiatkowska: z Polskiego Radia na szefową komunikacji w PWPW

Była dyrektor radiowej Czwórki Iwona Kostka-Kwiatkowska odeszła z Polskiego Rada i objęła stanowisko kierownika ds. promocji i komunikacji w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Iwona Kostka-KwiatkowskaArticle

Kostka-Kwiatkowska zakończyła pracę w Polskim Radiu przed wakacjami, umowę rozwiązano za porozumieniem stron na jej wniosek. Od sierpnia kieruje promocją i komunikacją w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Do jej zadań należą m.in. kontakty z dziennikarzami oraz koordynacja działań promocyjnych PWPW.

Od lutego do maja br. Iwona Kostka-Kwiatkowska kierowała działaniami promocyjnymi Polskiego Radia. Jako dyrektor Agencji Promocji Polskiego Radia przygotowywała strategie promocji wydarzeń organizowanych i transmitowanych przez anteny, m.in. Światowe Dni Młodzieży w Krakowie czy 90-lecia Programu I Polskiego Radia. Została odwołana ze stanowiska w maju br.

Wcześniej od czerwca 2014 roku Iwona Kostka-Kwiatkowska była dyrektor i redaktor naczelną radiowej Czwórki po wygraniu konkursu na to stanowisko. Zastąpiła Krzysztofa Łuszczewskiego, który awansował na szefa nowo utworzonego Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej (już nie pracuje w Polskim Radiu). W przeszłości była związana z Akademickim Radiem Kampus na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie pełniła funkcję redaktor naczelnej, a także pracowała w redakcji rozgłośni jako redaktor. W marcu br. wybrano ją na przewodnicząca zarządu Polskich Rozgłośni Akademickich.

Obowiązki szefowej PR4 po Kostce-Kwiatkowskiej przejęła Hanna Dołęgowska, która z rozgłośnią związana jest od 1992 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej