SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iwona Schymalla wraca do „Kawy czy herbaty?”

Dwie pary dziennikarzy - Iwona Schymalla i Paweł Pochwała oraz Odeta Moro-Figurska i Michał Adamczyk – poprowadzą weekendowe wydania „Kawy czy herbaty?” w TVP1.

Iwona Schymalla, fot. TVP

Iwona Schymalla, fot. TVP

TVP1 będzie emitować weekendowe wydania swojego programu śniadaniowego od 29 stycznia br. Magazyn rozpoczynać się będzie o godzinie 8.00 i potrwa do 10.45. W soboty program będzie nosić tytuł: „Kawa czy herbata? – moja sobota” i poprowadzą go Odeta Moro-Figurska i Michał Adamczyk. Do niedzielnego wydania programu - „Kawa czy herbata? – moja niedziela” - powróci Iwona Schymalla, której w roli prowadzącego towarzyszyć będzie Paweł Pochwała.

Za weekendowe wydania „Kawy czy herbaty?” odpowiada Katarzyna Nazarewicz-Sosińska, która jest kierownikiem Redakcji Oprawy i Promocji TVP1 i to właśnie jej formalnie podlega cała redakcja magazynu. Wydania programu emitowane od poniedziałku do piątku koordynuje Paweł Pochwała.

Od 24 stycznia telewidzowie będą oglądać „Kawę czy herbatę?” w nowej scenografii, która ma być jaśniejsza i multimedialna. Program będzie realizowany w sposób bardziej dynamiczny i znajdzie się w nim dużo felietonów oraz łączeń na żywo (więcej na ten temat).

W poniedziałki program prowadzić będą Beata Chmielowska-Olech i Paweł Pochwała, we wtorki Odeta Moro – Figurska i Paweł Bukrewicz, a w środy Agata Konarska i Grzegorz Miśtal. W czwartek na antenie zobaczymy Monikę Białek i Radka Brzózkę, a w piątek - Paulinę Chylewską i Marka Zająca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej