SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iwona Wojtaszek i Paweł Jurowczyk senior project managerami w ARC Rynek i Opinia

Do zespołu ARC Rynek i Opinia dołączyło dwoje badaczy: Iwona Wojtaszek wcześniej związana m.in. z Philip Morris International oraz Paweł Jurowczyk z TNS Polska.

Iwona Wojtaszek i Paweł Jurowczyk Article

Iwona Wojtaszek w ARC Rynek i Opinia pełni funkcję senior project managera. Przez dziesięć lat pracowała w firmie Bayer, zajmując się początkowo analizami rynku, następnie tworząc, wdrażając i koordynując lokalne oraz globalne procesy badawcze. Swoją praktykę zdobywała w zakresie wielu metod badań jakościowych, a w szczególności ilościowych. Specjalizuje się w badaniach ciągłych online i offline. Przez ostatnie trzy lata pracowała w firmie Philip Morris International przy wspieraniu zespołu marketingu w obszarze swojego badawczego know-how.

Paweł Jurowczyk, też objął w ARC Rynek i Opinia funkcję senior project managera. Z badaniami rynku związany jest od szesnastu lat, a od dziesięciu realizuje kompleksowe badania środowiska zakupowego, zarówno od strony podażowej jak i popytowej. Wcześniej pracował m.in. w ABR SESTA, a ostatnio w TNS Polska.

Ukończył studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.  Specjalizuje się w badaniach shopperowych i nowych technologiach -NPVO w miejscu zakupu. Doskonale orientuje się w badaniach opartych na deklaratywności (CAPI, CAWI, CATI), badaniach eyetrackingowych, oraz audytach punktów sprzedaży.  Realizował projekty badawcze związane z analizą danych sprzedażowych, rekomendacją asortymentu, elastycznością cenową.

Obecnie w ARC Rynek i Opinia działają trzy zespoły badawcze, pod kierownictwem Anny Dąbrowskiej, Przemysława Mielczarka oraz Krzysztof Szczerbacza.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iwona Wojtaszek i Paweł Jurowczyk senior project managerami w ARC Rynek i Opinia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl