SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Izabela Albrychiewicz, Zofia Bugajna-Kasdepke i Jakub Korolczuk jurorami festiwalu reklamowego Golden Drum 2018

Do grona jurorów tegorocznej, jubileuszowej 25 edycji festiwalu reklamowego Golden Drum dołączyli Zofia Bugajna-Kasdepke, dyrektorka ds. rozwoju biznesu agencji MSL w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Izabela Albrychiewicz, CEO Wavemaker Poland oraz Jakub Korolczuk, executive creative director w Grey Group Poland.

fot. Shutterstock.comArticle

Konkurs Golden Drum podzielono na dwie sekcje: Why? i What?

 

Sekcja „What” nagrodzi najlepsze rozwiązania i najskuteczniejsze wdrożenia, podczas gdy   sekcja „Why” wyszuka ostateczną przyczynę różnych praktyk komunikacyjnych. Każda sekcja jest podzielona na grupy i kategorie odzwierciedlające najnowsze trendy w branży reklamowej i kreatywnej.

Stojan Pelko, wiceprezydent konkursu, widzi w odnowionej sekcji „Why” „pewien znak czasu, zadając fundamentalne pytania dotyczące etyki zawodowej i odpowiedzialności społecznej wykraczające poza zwykłą funkcjonalność reklamy”. To idzie w parze z kolejną zmianą w konkursie: po raz pierwszy kampanie z treściami społecznymi i charytatywnymi zostaną zebrane w jedną nową kategorię w dziale „Why”, o nazwie Społeczne dobro.

Przewodniczącym jury konkursu „Why” będzie Adrian Botan, global executive creative director w McCann Worldgroup. Przedstawicielem Polski będzie wśród jurorów tego konkursu Jakub Korolczuk, executive creative director z Grey Group Poland.

Na czele jury konkursu „What” stanie Jaime Mandelbaum, dyrektor kreatywny agencji Y&R Europe. Jedyną Polką wśród jurorów w tym konkursie jest Izabela Albrychiewicz, CEO Wavemaker Poland.

Z kolei Zofia Bugajna-Kasdepke, dyrektorka ds. rozwoju biznesu agencji MSL w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zasiądzie w jury konkursu Young Drummers, skierowanego do młodych twórców poniżej 30 roku życia, na najlepszy i najbardziej kreatywny plakat.

- Zadaniem tegorocznej edycji Young Drummers jest stworzenie pracy prezentującej słoweńskie miasto Piran, w oparciu o slogan „Piran - miasto Tartini”. Celem plakatu jest wzmocnienie widoczności miasta i przedstawienie go jako jednego z najbardziej autentycznych, śródziemnomorskich miast, które oferuje odwiedzającym nie tylko turystyczną ofertę ale i niezapomniane wrażenia i wydarzenia kulturalne m.in. związane z Giuseppe Tartini – wielkim artystą, słynnym wirtuozem skrzypiec i kompozytorem, który pochodził z właśnie z Piranu - mówi Zofia Bugajna-Kasdepke, jurorka konkursu.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 17-19 października 2018 roku w Portorož w Słowenii.

Dołącz do dyskusji: Izabela Albrychiewicz, Zofia Bugajna-Kasdepke i Jakub Korolczuk jurorami festiwalu reklamowego Golden Drum 2018

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl