SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jacek Barszczewski za Łukasza Dajnowicza na czele departamentu komunikacji społecznej Komisji Nadzoru Finansowego

Jacek Barszczewski objął stanowiska rzecznika prasowego i p.o. dyrektora departamentu komunikacji społecznej Komisji Nadzoru Finansowego, zastępując Łukasza Dajnowicza. Poprzednio pracował w Polskiej Agencji Prasowej.

Jacek BarszczewskiArticle

- Moim priorytetem będzie sprawne i rzetelne informowanie uczestników rynku finansowego oraz społeczeństwa o decyzjach podejmowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego, a także dbałość o dobre imię i wizerunek Komisji w mediach. Misją departamentu, na którą nadal będziemy kładli nacisk, to działania edukacyjne i szkoleniowe - zapowiada Barszczewski portalowi Wirtualnemedia.pl.

Poprzednio departamentem komunikacji społecznej w KNF kierował Łukasz Dajnowicz. W Komisji pracował przez 12 lat.

Jacek Barszczewski przez ostatnie 8 lat był dziennikarzem redakcji ekonomicznej Polskiej Agencji Prasowej. Zajmował się m.in. tematyką polityki pieniężnej NBP, polityki fiskalnej rządu, rynku walutowego oraz obligacji skarbowych.

Jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej i w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jacek Barszczewski za Łukasza Dajnowicza na czele departamentu komunikacji społecznej Komisji Nadzoru Finansowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl