SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jacek Gacoń odsłania karty, czyli rebranding serwisu JakDorobic.pl

Blisko 25 tysięcy fanów, milionowe zasięgi każdego miesiąca i ponad 1800 szczegółowo przeanalizowanych promocji bankowych (i nie tylko) - to statystyki jednego z najpopularniejszych blogów w sferze finansów osobistych – JakDorobic.pl, którego twórcą jest Jacek Gacoń.

W ostatnich miesiącach serwis przeszedł prawdziwą metamorfozę. Z małego prostego bloga, przerodził się w świetnie prosperujący biznes. Serwis przeszedł kompletną zmianę – przede wszystkim zmienił się adres domeny z jakdorobic.com na polską domenę JakDorobic.pl. Przy okazji powstało nowe – świeże i nowoczesne logo, natomiast interfejs serwisu uległ odświeżeniu.

Jacek Gacoń jako autor postanowił też pokazać się swoim wiernym fanom (dotychczas blog działał dość anonimowo). Szczerze i otwarcie opisuje swoje doświadczenie, budując przy okazji markę osobistą. Wraz ze zmianami pojawiła się na blogu możliwość pobrania pierwszej publikacji Jacka Gaconia – darmowego e-booka omawiającego 12 sposobów na generowanie dodatkowego przychodu. Kolejnymi krokami było rozwinięcie grupy facebookowej “Skuteczne sposoby na więcej pieniędzy”, stworzenie motywacyjnego profilu na Instagramie oraz start kanału YouTube.

Dzięki promocjom bankowym, czytelnicy bloga JakDorobic.pl zarobili już prawdopodobnie kilka milionów złotych. Kolejne miliony to zasługa prezentowanych na blogu sposobów na oszczędzanie i zarządzanie budżetem domowym.

Według Jacka Gaconia, finanse osobiste to nadal niszowa tematyka. Nie da się ukryć, iż osoby, które chcą oszczędzać oraz uzyskiwać dodatkowe dochody, charakteryzują się ponadprzeciętną świadomością, zarówno w sferach materialnych, jak i pozostałych aspektach życiowych. To osoby, które chcą od życia czegoś więcej. To właśnie dla takich osób powstał serwis, dla których Jacek Gacoń wraz z resztą zespołu tworzy artykuły analizujące zarówno aktualne promocje, jak i dzieli się wiedzą z zakresu finansów osobistych.