SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jaka oferta cenowa Netii

Netia wprowadziła do swojej oferty internetowej trzy główne pakiety odpowiadające różnym prędkościom transmisji danych. Natomiast w ofercie głosowej pojawiła się taryfa stacjonarno-komórkowa.

Trzy główne warianty prędkości transmisji danych w Netii to: do 2 Mb/s, Max20 (odpowiednik dotychczasowej oferty No Limits ADSL) oraz Max50 (Max100 dla sieci ETTH), odpowiednio w cenach 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł. W ofercie pojawił się też szybki dostęp VDSL, również na bazie sieci TP, w technologii BSA (Max40) w cenie 79,90 zł miesięcznie. Klienci tych usług otrzymują w użytkowanie (bez dodatkowych opłat miesięcznych) Netia Spot lub router VDSL.

Netia poszerza też ofertę telefoniczną. Do abonamentu Non Stop za 59,90 zł, w ramach którego oferowane są nielimitowane połączenia krajowe, dodana zostaje taryfa Wieczory i Weekendy w cenie 49,90 zł. Natomiast najtańszy abonament stacjonarny w Netii to obecnie Lepszy Telefon 30 za 34,90 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wolą korzystać z telefonu komórkowego, ale chcą nadal pozostać przy telefonie stacjonarnym, zamiast taryfy Wieczory i Weekendy mogą wybrać nowy pakiet - abonament stacjonarny (bez wliczonych minut) i taryfę komórkową (sama karta SIM) z wliczonymi 60 minutami połączeń. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament połączenia przez telefon komórkowy kosztują 0,29 zł z VAT.

W przypadku zakupu internetu i telefonu (z wyjątkiem taryfy Lepszy Telefon 30) cena abonamentu telefonicznego zostaje obniżona o 9,90 zł miesięcznie. Jeśli usługi oferowane są na bazie sieci własnej Netii lub uwolnionych linii TP (LLU), wówczas cena obniżona jest do 1 zł za każdą z usług, nawet przez pierwsze 4 miesiące.

Standardowa oferta pakietów telewizyjnych oraz oferta Telewizji Osobistej z HBO GO pozostaje bez większych zmian. Modyfikacje w ofercie internetowej i telefonicznej sprawiają jednak, że w wariancie podstawowym standardowy pakiet 3play (telewizja cyfrowa, internet, telefon) dostępny jest już za 89,90 zł. Klienci otrzymują też w bezpłatne użytkowanie Netia Player - dekoder cyfrowej telewizji, zapewniający dodatkowo dostęp m.in. do serwisów VoD, Facebooka i YouTube’a.

Umowy zawierane są na okres 24 miesięcy, a w przypadku wcześniejszego zerwania umowy naliczane są standardowe opłaty wyrównawcze. Opłaty aktywacyjne za poszczególne usługi wynoszą 1 zł.

- Minął blisko rok od rebrandingu Netii, którego elementem była oferta No Limits, umowy bezterminowe czy wprowadzenie na rynek takich rozwiązań jak Netia Spot i Netia Player, z których zdecydowana większość bardzo dobrze sprawdza się w praktyce - opisuje Marcin Malinowski, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Netii. - Są jednak elementy, które postanowiliśmy dopasować do potrzeb jeszcze większej liczby klientów, przede wszystkim tych, dla których ważniejsza od prędkości łącza czy liczby minut w abonamencie jest niska cena - dodaje.

Dołącz do dyskusji: Jaka oferta cenowa Netii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl